Najlepšie filmy sveta sú online a úplne zadarmo. Vďaka unikátnej akcii

Nenechajte si ujsť

Potrvá len týždeň

Streamovacia služba Edisonline si pre divákov na Slovensku a v Českej republike prichystala zaujímavú akciu – na týždeň novým i existujúcim zákazníkom dočasne zadarmo odomkne prístup do svojej knižnice. Tá pozostáva zo stoviek filmov, medzi ktorými možno nájsť aj desiatky oceňovaných kúskov.

Stačí iba zadať kód

Ako Edisonline informuje na sociálnych sieťach, nová akcia je spojená s príležitosťou filmového festivalu Be2Can, ktorý bude od 11. do 18. októbra prebiehať aj na Slovensku. Diváci si počas neho budú môcť v kine pozrieť snímky z prestížnych festivalov v Benátkach, Berlíne a Cannes.

Vďaka Be2Can teraz služba Edisonline ponúka divákom možnosť sledovať filmy z jej ponuky na týždeň zadarmo. Všetko, čo diváci musia urobiť, je zadať pri registrácii alebo prihlásení špeciálny kód BE2CAN2023. Celý proces zaberie iba pár minút, služba postup detailne približuje aj vo vlastnom návode.

7-dňový bezplatný prístup do knižnice Edisonline sa netýka filmov z kategórie Premium, akcia je časovo ohraničená a platí iba do 15. októbra. Súčasťou knižnice streamovacej služby je viac ako 400 celovečerných filmov, diváci si ich môžu pozrieť s titulkami. V ponuke nechýbajú viaceré oscarové snímky, severské snímky vrátane nedávnych noviniek s Madsom Mikkelsenom ako napríklad Chľast či Rytieri spravodlivosti, ale i staršie vysokohodnotené tituly ako Mesto bohov.

Aké skvelé novinky ešte uvidíme v tomto roku? Kiná aj Netflix prichystali skvelý záver roka, tu je prehľad.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -