AKTUÁLNE: Obľúbená streamovacia služba Slovákov zlacnela na 2 €

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

AKTUÁLNE: Obľúbená streamovacia služba Slovákov zlacnela na 2 €

Obľúbená streamovacia služba Disney+ sa teraz dá získať len za 1,99 € mesačne. Akcia platí len na prvé 3 mesiace používania pre doteraz neregistrovaných zákazníkov. Na tému upozornil portál Fontech.

disney plus
Zdroj: REWIND.sk (snímka obrazovky)

Akciu môžete využiť do 20. septembra. Pokiaľ sa do tohto dátumu zaregistrujete, za prvé tri mesiace za službu zaplatíte dokopy len necelých 6 €. Následne však budete musieť platiť plnú čiastku, po novom až 9,99 € mesačne.

Využijete túto ponuku aspoň na prvé 3 mesiace? Alebo ste už predplatiteľom Disney+? Dajte nám vedieť v komentároch, čo si o akcii myslíte.

Zdroj: Disney+

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

  1. Tak urciteeeee. To je dobre jedine pre tych, ktori si to chcu kupit na 3 mesiace a zrusit, ale urcite nie pre tych, co platia pravidelne – ale to samozrejme Disney+ nepovie.
    Ti ktori sa nechaju nalakat, tak ak budu platit rok, zaplatia o 15€ viac, akoby zaplatili, keby si kupili rocne predplatne kym Disney+ zdrazi.
    „Dobry tah“ od Disney+, ako ponuknut „super akciu“ na predplatne za viac penazi, namiesto vyuzitia moznosti rocneho predplatneho do 1. novembra za menej penazi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -