Hlavná šestka Avengerov sa opäť stretla. Aká udalosť im spojila cesty?

Nenechajte si ujsť

Daniela Hochvartová
Daniela Hochvartová
Volám sa Daniela, mám 24 rokov a vo svojom voľnom čase rada pozerám filmy, seriály a čítam knihy. Mojím najobľúbenejším žánrom je fantasy.

Stretnutie hlavných Avengerov

Pred pár dňami sa konala známa udalosť s názvom Nickelodeon Kids‘ Choice Awards, ktorá sa kvôli opatrnosti konala virtuálne. Práve vďaka tomuto odovzdávaniu cien nastalo stretnutie hlavných Avengerov. Ich virtuálne spojenie vzniklo, aby si prevzali cenu za film Avengers: Endgame, ako najobľúbenejší film roka.

Robert Downey Jr., Scarlett Johansson, Chris Hemsworth, Jeremy Renner, Chris Evans a Mark Ruffalo sa spojili, aby pozdravili svojich fanúšikov po prvýkrát od kedy film vyšiel. Stalo sa tak na výročie tohto filmu, ktorý bol režírovaný bratmi Russovcami.

Avengers 2012
Zdroj: trowdown815.com

Ako vyzeralo ich stretnutie?

Vďaka tohtoročnému Kids‘ Choice Awards sme boli potešení vyjadrením od každého z hlavnej šestice Avengerov. Avengers: Endgame vyhralo cenu za najobľúbenejší film. Predčil tak tieto filmy: Aladdin, Jumanji: Ďalší level Star Wars: Vzostup Skywalkera.

Medzi ďalšími porazenými filmami môžeme nájsť aj filmy zo sveta MCU, konkrétne sú nimi: Captain Marvel a Spider-Man: Ďaleko od domova. Koronavírus zapríčinil to, že sa táto udalosť konala iba virtuálne cez video konferenciu. Ich ďakovnú reč si môžete pozrieť v tomto videu od Nickelodeonu:

Okrem toho, že si prezvali cenu, sa poďakovali fanúšikom za ich podporu a zdôraznili každému, aké dôležité je držať spolu počas tejto pandémie. Ich ďakovná reč sa nezaobišla bez toho, aby tam nebolo súperenie medzi Hemsworthom a Evansom, zatiaľ čo Ruffalo rozhodoval, kto skutočne je najsilnejším Avengerov z trojice Thor, Captain America a Hulk.

Na záver sa pripojil aj Robert Downey Jr., ktorý svojou ikonickou vetou „I love you 3000“ (Milujem ťa 3000) pripomenul každému tragický koniec Iron Mana. Každopádne, fanúšikovia sa potešili opätovnému stretnutiu týchto hercov, aj keď to bolo iba na takúto kratučkú chvíľku.

Čo hovoríte na ich stretnutie vy? Potešilo vás to rovnako, ako všetkých fanúšikov? Napíšte nám váš názor do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -