Vysokoškolský študent vytvoril prezentáciu o Wakande a jeho profesorka netušila, že nejde o reálnu krajinu!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Život vysokoškolského študenta je naozaj nádherný. Je plný párty, sociálneho a intímneho zbližovania, no hlavne vymýšľania totálnych hlúpostí. S jednou takou hlúposťou prišiel aj študent, používateľ Redditu AlexyShved1, na ktorého vtipe sa už niekoľko dní baví celý internet. Na svoju hodinu Medzinárodného marketingu si totižto pripravil prezentáciu o problémoch s energiou v malej africkej krajine zvanej Wakanda. Áno, o tej z obľúbeného Marvel filmu Black Panther. A viete, čo je na tom to najvtipnejšie? Jeho profesorka mu to celé zožrala aj s navijakom, až pokým neprišla domov a nevygooglila si to. Celá prezentácia dokonca trvala viac ako 10 minút!

Študent vytvoril prezentáciu o Wakande!

Študent sa so svojim vtipom pochválil aj na samotnom Reddite, kam zavesil záznam z celej prezentácie. O Wakande rozprával s kamennou tvárou – Predstavil jej lokalitu, ekonomické problémy a spomenul aj smrť kráľa T’Chaku. Za 10 minút stihol profesorku a celú svoju triedu oboznámiť o ich problémoch s energiou, no taktiež aj o ich histórii a prírodných bohatstvách. Bohužiaľ, po zistení celej pravdy prezentácia nebola oznámkovaná. Poďme sa teda pozrieť na vyjadrenie samotného Alexyho:

„V podstate bola veľmi zvedavá a verila tomu celý čas, až pokým jej chlapík v čiernom nepovedal, že je tragédiou, že o tom ešte nepočula. Od toho bodu tomu nechcela veriť, no ja som stále pokračoval a ona si myslela, že by som nevložil toľko úsilia do prezentácie o falošnej krajine. Občas bola skeptická, no stále tomu naozaj verila. Je totižto ten typ osoby, ktorý v televízii pozerá iba tenis a nemá ani páru o tom, čo je to Black Panther. To sa zmenilo až vtedy, keď sme jej o filme hneď potom povedali.“

Aktuálne sa teda na Alexyho vtipe smeje celý internet. Ide o naozajstného fanúšika Marvelu, pretože mne osobne by sa o falošnej krajine nechcelo robiť 10 minútovú prezentáciu…

ZDROJreddit

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -