Štúdio Warner Bros. odkladá film Godzilla 2 a pokračovanie hororu Osvietenie pozná oficiálny dátum vydania!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Štúdio Warner Bros. vykonalo zmeny

Štúdio Warner Bros. aktualizovalo svoj „kalendár“ s dátumami vydania filmov pre niektoré kľúčové tituly. V niektorých projektov sa posunuli vpred a vychádzať by mali aj skôr, ako bolo plánované. No nie všetko sa končí pri dobrých spravách. Filmové štúdio odkladá niekoľko filmov na neurčito. Dôvodom je fakt, že Warner Bros. verí svojim vlajkovým titulom a takéto projekty dostali jednoducho prednosť. Ktoré z nich dostávajú zelenú ako prvé? 

Začíname s naozaj veľkým filmom. Godzilla 2 sa však neposúva vpred, ale vzad. Pokračovanie filmu bolo naplánované na 22. marca 2019, no dnešným dňom je všetkému inak. Štúdio film presunulo o niekoľko mesiacov a dočkáme sa ho začiatkom leta budúceho roku, teda 31. mája 2019. V tom čase sa Godzilla 2 dočká konkurencie v podobe hraného filmu Aladdin z dielne Disney.

Godzilla
Zdroj: lasertime.com

Hviezdny Mark Wahlberg si bude musieť počkať

A máme tu ďalšie oneskorenie, ktoré však pri tomto počine má určite význam. Film nesie názov The Six Billion Dollar Man a hlavnú úlohu si v ňom zahrá Mark Wahlberg (už oficiálne). Filmová adaptácia seriálov The Six Million Dollar Man sa mala oficiálne objaviť v máji 2019, ale nestane sa tak. Tlačová konferencia štúdia Warner Bros. odhalila, že sa ho dočkáme až 5. júna 2020. Z projektu nedávno odišiel režisér Damian Szifron, čo pravdepodobne vysvetľuje posun v dátume vydania filmu. Aj preto sa predpokladá, že sa vráti režisér Peter Berg, ktorý s Wahlbergom už spolupracoval.

zdroj: fastcodesign.com

Veľkou novinkou je nadchádzajúca filmová adaptácia Doctor Sleep, podľa knižnej predlohy Stephena Kinga. Pokračovanie filmu Osvietenie dostáva oficiálny dátum uvedenia do kín. Stane sa tak 24. januára 2020 a určite sa máme na čo tešiť! Ako posledným filmom je komédia Crazy Rich Asians, ktorá sa posúva len o dva dni. V kinách sa neobjaví 15 .augusta, ale „až“ 17. augusta tohto roku.

To je z najnovších zmien štúdia Warner Bros. všetko a vidíme sa nabudúce. Ktorá zo zmien vás mrzí najviac?

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -