Bude to epické a krvavé. Netflix vydal trailer pre štvrtú a finálnu sériu anime Castlevania

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Štvrtá séria anime Castlevania odhaľuje trailer, ktorého animácia preráža strop všetkých projektov od Netflixu. Vážne. Vyzerá to neuveriteľne naložene, epicky a krvavo. Až je škoda, že nadchádzajúca séria bude zároveň tou finálnou. Netflix pre poslednú sériu vyťahuje všetky esá z rukáva, čomu odpovedá nová ukážka zameraná na akciu. Ale nemusíte sa báť, do temného fantasy sveta sa podľa všetkého vrátime v spin-off seriáli.

Streamovací gigant plánuje nový seriál zasadený do rovnakého Castlevania univerza. Odohrávať sa bude v rovnakom svete, avšak zameria sa na úplne nové obsadenie postáv. Zdrojového materiálu je predsa dostatok, keďže videoherná franšíza priniesla od roku 1986 takmer 30 rôznych titulov. Bližšie detaily ohľadom nového seriálu odhalené neboli.

Štvrtá séria anime Castlevania odhaľuje trailer

Posledné dobrodružstvo lovca démonov Trevora Belmonta, Syphy Belnades a Alucarda si tak treba užiť plným dúškom. Wallachia je pod útokom armády príšer, ktoré nekontroluje nikto iný ako gróf Drakula. Podarí sa našim obľúbených postavám zachrániť svoj ľud?

To sa dozvieme už 13. mája. Finálna séria prinesie 10 nabitých epizód, ktoré ukončia príbeh. Hneď na ďalší deň dostaneme od Netflixu aj druhú sériu Love, Death and Robots, takže neviem ako vy, ale ja si beriem dovolenku.

O čom je anime Castlevania?

Fantasy anime od platformy Netflix – Castlevania má v sebe všetko, čo by ste od tohto žánru mohli očakávať. Drakulu, lovcu upírov, akciu, romancu aj túžbu po pomste. Drakula a jeho spriaznenci terorizujú jedno mesto za druhým. A to až dovtedy, kým sa iniciatívy neuchopí alkoholik a lovec démonov Trevor Belmont (Richard Armitage), ktorý si dá za úlohu ukončiť ich krutovládu.

Animovaná séria zbierala chválu od kritikov aj divákov naprieč všetkými troma sériami. Tá druhá si dokonca na Rotten Tomatoes dodnes drží bezchybné hodnotenie 100 %.

Budete počas májového víkendu sledovať Castlevaniu alebo antologickú sériu Love, Death and Robots? Vaše názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -