Koľko častí bude mať štvrtá séria Rick a Morty? Bude omnoho kratšia.

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Koľko častí bude mať štvrtá séria Rick a Morty?

Obľúbený seriál Rick a Morty sa čoskoro vráti na malé obrazovky s novou 4. sériou, avšak tá bude o niečo kratšia ako jej predchodca. Prečo tomu tak bude? Tvorcovia seriálu Justin Roiland a Dam Harmon nám už nejaký čas prinášajú dobrodružstvá dvoch zaujímavých kreslených postáv – šialeného vedca Ricka Sancheza a jeho vnuka Mortyho. Animovaná séria začala svoju púť ešte v roku 2013 a okamžite si dokázala získať srdcia fanúšikov. Niet sa čomu čudovať, takéto šialene vtipné momenty sme tu v animovanom seriáli už dávno nemali. No aj pre úspech predošlých sérií nám tvorcovia tú najnovšiu o niečo skrátia.

Pred nejakým časom sme sa ešte strachovali, či sa daných dobrodružstiev vôbec dočkáme. Problémy sa podľa informácií nachádzali v stanovených zmluvách, ktoré neobsahovali všetko potrebné. K dnešnému dňu máme máme potvrdených až 70 epizód (31 sme už mohli vidieť) a trailer k 4. sérii sa dostavil začiatkom tohto mesiaca. V ňom sa dozvedáme, že premiéra prvého dielu bude 10. novembra a okrem neho sa dočkáme ešte ďalších štyroch častí.

https://www.youtube.com/watch?v=Rw6BrzB1drs

Bude divákom stačiť len častí 5 seriálu Rick a Morty?

Rozdiel medzi prvou, druhou a treťou sériou tohto seriálu je veľký. Tvorcovia nám ich zvyčajne priniesli do jedného roka a tak sme si do dnešného dňa mohli vychutnať naozaj šialené dobrodružstvá dvoch ikonických postáv. No otázka je nasledovná – Dokáže si tento animovaný seriál udržať kvalitu aj po štvrtýkrát? Dvojica Harmon – Roiland už podľa informácií píšu scenár k piatej sérii a úroveň kvality by mohla ostať zachovaná. Dôkazom toho je aj angažovanie známeho režiséra, ktorým bude Taika Waititi (Thor: Ragnarok).

Ten by mohol pre seriál znamenať úspech a opäť by sme sa dočkali kvalitných odkazov na stále narastajúcu pop-kultúru. Ak sa im to nepodarí, tak sa dočkáme poriadnej dávky kritiky a svetlá budúcnosť sa môže v sekunde stať záhubou. Samozrejme nechceme nič privolať a preto sa na nadchádzajúcu sériu Ricka a Mortyho nesmierne tešíme. Tieto dve postavy si už vo svete seriálov našli svoje zaslúžene miesto, ktoré im právom patrí.

Nájde sa tu nejaký fanúšik tejto dvojice? Ste spokojní s tým, že nás čaká len polovica toho, čo sme mohli vidieť naposledy? Nezabúdajte, štvrtá séria odštartuje už 10. novembra 2019!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -