Seriály

Koľko častí bude mať štvrtá séria Rick a Morty? Bude omnoho kratšia.

Koľko častí bude mať štvrtá séria Rick a Morty?

Obľúbený seriál Rick a Morty sa čoskoro vráti na malé obrazovky s novou 4. sériou, avšak tá bude o niečo kratšia ako jej predchodca. Prečo tomu tak bude? Tvorcovia seriálu Justin Roiland a Dam Harmon nám už nejaký čas prinášajú dobrodružstvá dvoch zaujímavých kreslených postáv – šialeného vedca Ricka Sancheza a jeho vnuka Mortyho. Animovaná séria začala svoju púť ešte v roku 2013 a okamžite si dokázala získať srdcia fanúšikov. Niet sa čomu čudovať, takéto šialene vtipné momenty sme tu v animovanom seriáli už dávno nemali. No aj pre úspech predošlých sérií nám tvorcovia tú najnovšiu o niečo skrátia.

Pred nejakým časom sme sa ešte strachovali, či sa daných dobrodružstiev vôbec dočkáme. Problémy sa podľa informácií nachádzali v stanovených zmluvách, ktoré neobsahovali všetko potrebné. K dnešnému dňu máme máme potvrdených až 70 epizód (31 sme už mohli vidieť) a trailer k 4. sérii sa dostavil začiatkom tohto mesiaca. V ňom sa dozvedáme, že premiéra prvého dielu bude 10. novembra a okrem neho sa dočkáme ešte ďalších štyroch častí.

Bude divákom stačiť len častí 5 seriálu Rick a Morty?

Rozdiel medzi prvou, druhou a treťou sériou tohto seriálu je veľký. Tvorcovia nám ich zvyčajne priniesli do jedného roka a tak sme si do dnešného dňa mohli vychutnať naozaj šialené dobrodružstvá dvoch ikonických postáv. No otázka je nasledovná – Dokáže si tento animovaný seriál udržať kvalitu aj po štvrtýkrát? Dvojica Harmon – Roiland už podľa informácií píšu scenár k piatej sérii a úroveň kvality by mohla ostať zachovaná. Dôkazom toho je aj angažovanie známeho režiséra, ktorým bude Taika Waititi (Thor: Ragnarok).

Ten by mohol pre seriál znamenať úspech a opäť by sme sa dočkali kvalitných odkazov na stále narastajúcu pop-kultúru. Ak sa im to nepodarí, tak sa dočkáme poriadnej dávky kritiky a svetlá budúcnosť sa môže v sekunde stať záhubou. Samozrejme nechceme nič privolať a preto sa na nadchádzajúcu sériu Ricka a Mortyho nesmierne tešíme. Tieto dve postavy si už vo svete seriálov našli svoje zaslúžene miesto, ktoré im právom patrí.

Nájde sa tu nejaký fanúšik tejto dvojice? Ste spokojní s tým, že nás čaká len polovica toho, čo sme mohli vidieť naposledy? Nezabúdajte, štvrtá séria odštartuje už 10. novembra 2019!

Zdroj: screenrant.com

About author

Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.
  Related posts
  Seriály

  Obrovský šok pre fanúšikov seriálu Game of Thrones. Naozaj chystajú TOTO?

  Seriály

  Seriál Loki bude aj osobnou drámou. Čo prezradil jeho tvorca?

  Seriály

  Nový trailer ku krátkometrážnemu seriálu Survive nám ukazuje herečku Sophie Turner v mrazivom boji o prežitie

  Seriály

  Predstaviteľ Jima Hoppera povedal, že 4. séria Stranger Things mala vyjsť začiatkom roku 2021. Dočkáme sa jej neskôr?

  Pridaj komentár