Seriály

Vieme, kedy sa seriál Rick and Morty vráti na obrazovky so štvrtou sériou!

Štvrtá séria Rick and Morty prichádza!

It’s time to get schwifty! Ešte minulý rok to vyzeralo tak, že sa ďalších intergalaktických dobrodružstiev už ani nedočkáme. Neskôr sme sa však dozvedeli, že si televízna sieť Adult Swim objednala až neuveriteľných 70 nových dielov. To samozrejme znamená, že nás čaká ešte pekných pár sérií.

TIP na seriál: Rick and Morty

Doteraz boli jednotlivé série rozdelené po 10 častiach, takže by sme podľa tohto vzorca mohli dostať ešte 7 ďalších sérií. Jedine, že by sa tvorcovia rozhodli zvýšiť počet epizód na jednu sériu. Každopádne, najbližšie uvidíme očakávanú štvrtú sériu, ktorá prinesie 10 nových častí.

Kedy sa teda dočkáme tohto sci-fi pokračovania od Dana Harmona a Justina Roilanda? Tvorcovia nám dali prostredníctvom Twitteru vedieť, že štvrtú sériu uvidíme už v novembri! Presný dátum zatiaľ síce nepoznáme, no určite ostaňte naladení na ďalšie novinky!

O seriáli

Za seriálom stojí duo Justin Roiland a Dan Harmon. Ich tvorba je považovaná za jednu z najambicióznejších show, ktoré sa momentálne vysielajú v televízii. Súperia so sériami ako sú Doctor Who či Star Trek, a to najmä v ich komplikovanosti medzigalaktických dobrodružstiev. Navrch však pridávajú nemalú dávku vtipov.

Jedná sa teda o sériu sci-fi dobrodružstiev géniusa Ricka Sancheza, ktorý všetko popiera a jeho menej inteligentného vnuka Mortyho Smitha. Seriál sa nestal len obrovským hitom stanice Adult Swim, ale rovno akousi kultúrnou senzáciou po celom svete.

Mohlo by vás zaujímať: TOP 10 faktov o seriáli Rick and Morty

Tak čo, tešíte sa na november rovnako, ako aj my? Štvrtá séria je totižto už na dosah!

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Seriály

  Dočkáme sa v seriálovom spracovaní Parazita od HBO hviezdy z Marvel Cinematic Universe?

  RecenzieSeriály

  Nový seriál High Fidelity hrá skvelý hudobný aj herecký koncert | High Fidelity RECENZIA

  SeriályTrailery

  Krvavé zabíjanie démonov sa vracia v traileri na tretiu sériu Netflix seriálu Castlevania

  SeriályTrailery

  Šerif Jim Hopper žije. Pozrite si prvú ukážku na štvrtú sériu Netflix seriálu Stranger Things

  Pridaj komentár