Sabrina sa ešte tento rok vráti na Netflix vo finálnej sérii seriálu Chilling Adventures of Sabrina

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Štvrtá séria Sabriny na Netflixe

Máme pre vás jednu dobrú a jednu zlú správu. Začneme tou zlou, aby sme vám potom mohli napraviť chuť. Pred nejakým časom svet obletela smutná správa o tom, že štvrtá séria Sabriny na Netflixe bude zároveň tou poslednou. Dobrou správou je, že sa seriál Chilling Adventures of Sabrina vráti na obrazovky ešte tento rok.

Tvorcom seriálu je Roberto Aguirre-Sacasa (Riverdale), ktorý adaptuje rovnomennú komiksovú sériu z roku 2014, ktorej je taktiež autorom. Dodnes sme sa dočkali troch úspešných sérií, prvá prišla na streamovaciu službu v októbri 2018 práve v čase Halloweenu. Zatiaľ poslednú sme videli v januári tohto roku.

Netflix seriál Chilling Adventures of Sabrina
Zdroj: imdb.com

Každopádne, Netflix rozhodol, že štvrtá séria bude finálnou a ukončí príbeh o obľúbenej čarodejnici Sabrine Spellman (Kiernan Shipka). Nižšie nájdete priložený prvý teaser trailer na štvrtú sériu, ktorý na svojom konci odhaľuje dátum vydania. Všetky časti uvidíme na Netflixe vo štvrtok, 31. decembra. Sezóna prinesie osem posledných častí, pričom každá z nich bude trvať hodinu.

Príbeh sa zameria na Sabrinu Spellman, ktorá bude bojovať s Eldritch Terrors vypustenými Faustusom Blackwoodom (Richard Coyle). Samozrejme, proti týmto silám sa nepostaví sama. Na pomoc jej prídu tety Zelda (Miranda Otto) a Hilda (Lucy Davis), jej bratranec Ambrose (Chance Perdomo) a kamaráti Rosalind (Jaz Sinclair), Theo (Lachlan Watson) a Harvey (Ross Lynch).

O čom je seriál Chilling Adventures of Sabrina?

Chilling Adventures of Sabrina je príbeh o mladej čarodejke. Sabrinu čakajú v deň Halloweenu jej šestnáste narodeniny. V tomto veku sa mladá poločarodejka, ktorej otec bol významným kúzelníkom a mama bola obyčajnou smrteľníčkou, musí rozhodnúť, či podpíše Knihu príšery (The Book of the Beast) a stane sa tak plnohodnotnou čarodejkou.

Toto rozhodnutie ju však môže pripraviť o všetkých kamarátov a aj o jej priateľa, ktorého veľmi ľúbi. Sabrina nevie, ako sa má rozhodnúť. Postupne začne odhaľovať rôzne tajomstvá spojené s čarodejníctvom a vládcom pekla, ktoré jej dovtedy nikto nepovedal. To jej rozhodovanie ešte skomplikuje. Ocitá v strede medzi dvoma svetmi a čas ju rýchlo tlačí k osudnej noci a k výberu.

Mrzí vás, že stvrtá séria bude zároveň finále seriálu? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -