NETFLIXSeriályTrailery

Štvrtá séria seriálu Narcos predstavuje v prvom teaseri dve nové herecké mená! O koho sa jedná?

Skvelý dramatický seriál Narcos nám priniesol Netflix v roku 2015. Prvou sériou si získal srdce nejedného fanúšika. Dôvodov bolo viac, no hlavným bol zrejme Pablo Escobar, teda herec, ktorý ho stvárnil – Wagner Moura. Neuveriteľný výkon herca a vžitie sa do role vytvorilo neuveriteľnú atmosféru. No prekvapilo aj úžasné duo DEA agentov, v ktorom sme mohli vidieť agentov Stevena Murphyho a Javiera Penau. Duo stvárnili charizmatický Boyd Holbrook (Logan) a okúzlujúci Pedro Pascal (Game of Thrones). 

Už len pilotná sezóna dostala od kritikov z Rotten Tomatoes krásnych 79%! Avšak to Netflixu nestačilo a preto sa rozhodli pre druhú sériu, v ktorej sme mohli vidieť pokračovanie Escobara. Tá si získala ešte lepšie hodnotenie, a to 87%! Myslíte si, že Netflix by po takomto úspechu od série upustil? Samozrejme, že nie a preto sme dostali aj tretiu sezónu, ktorá sa však tentokrát už nezameriavala na Escobara. Séria bola zameraná na jeho rivalov, “Gentlemen of Cali” (Džentlmeni z Cali) a ich Cali Cartel. S jeho rivalmi sme sa stretli ešte v druhej sérii. Nie je však preto žiadnym prekvapením, že tretia séria si vyslúžila až neuveriteľných 96%!

Štvrtá séria seriálu Narcos

Zdroj: thesun.co.uk

Štvrtá séria seriálu Narcos prichádza!

Netflix sa preto kvôli úspechom prechádzajúcich sérii rozhodol, že dostaneme pokračovanie tohto seriálu, ktorý je natočený podľa skutočných udalostí. Streamovacia služba nám to dnes oznámila podobou teaser traileru, v ktorom sme mohli vidieť mená hviezd Diega Lunu (Rogue One: A Star Wars Story) a Michaela Peñu (Ant-Man). Tí sa podľa všetkého objavia v seriáli, no zatiaľ sú ich role neznáme. Predpokladáme však, že si v seriáli zahrajú hlavné postavy. Dostali sme taktiež potvrdenie, že séria bude meniť lokáciu a to z Južnej Ameriky do Mexika. Netflix zároveň aj potvrdil, že vo štvrtej sérii neuvidíme Pedra Pascala (Javier Pena), ktorý hral v predchádzajúcich troch sezónach.

Presun do Mexika nám bol neraz naznačený počas celej série. Skvelým príkladom je obchod s kokaínom na konci série. Presnejšie vo finálnej scéne, kde je Pena so svojim otcom a sledujú ako sa Cartel plaví na loďkách spolu s kokaínom.

Netflix potvrdil, že sa premiéry štvrtej série dočkáme v roku 2018 a taktiež, že nedávno začali s produkciou v Mexiku (mesto).

Tieto novinky sú pre fanúšikov skvelé, kedže sa k seriálu pripoja talentovaní herci, ktorí si už vybudovali svoj profil v Hollywoode vďaka tomu, že sa objavili v blockbusteroch ako sú Ant-Man a Rogue One: A Star Wars Story. Je to zároveň aj silný krok pre sériu ako takú, priniesť nové obsadenie.

Štvrtá séria seriálu Narcos

Zdroj: cnn.com

Luna a Peña majú blízky pracovný vzťah, keďže spolupracovali na biografickej snímke Cesar Chavez, ktorú Luna zároveň aj režíroval. Avšak zatiaľ nie je známe, ako moc ich uvidíme na obrazovke spolu v štvrtej sérii Narcos. S Pascalovým odchodom bude séria musieť nahradiť postavy na oboch stranách zákona. Predpokladá sa, že príbeh bude zameraný na GuadalajaruJoaquina “El Chapo” Guzmana, s tým, že LunaPeña budú na opačných stranách príbehu, čo by nepochybne robilo celú sezónu ešte zaujímavejšou. Podľa toho, ako sa autori snažia utajiť informácie ohľadom ich rôl, vyzerá to tak, že v seriáli bude hlavnou figúrou El Chapo. Avšak musíme chvíľu počkať, kým dostaneme oficiálne potvrdenie.

Tešíte sa na toto duo? Myslíte, že prekonajú skvelý výkon ich kolegov z prechádzajúcich troch sérii?

About author

my life is a meme
  Related posts
  FilmyTrailery

  Prvý trailer na film Bloodshot predstavuje Vina Diesela v úlohe brutálneho hrdinu

  Seriály

  Netflix odhalil ich 10 najpozeranejších originálnych seriálov za posledný rok

  FilmyTrailery

  V jednote je sila: Sexi Charlieho anjeli prichádzajú s novým trailerom

  Seriály

  Aké to je žiť s chorobou, ktorú nikto nepozná? Dozviete sa v novom seriáli Niečo ma zabíja

  5 komentárov

  Pridaj komentár