Seriály

Štvrtá séria seriálu Rick & Morty je v nedohľadne! Kedy sa vrátime do ich šialeného sveta?

Fenomén s názvom Rick & Morty od Adult Swimu si získal naozaj neskutočne veľa fanúšikov. Na stránke Rotten Tomatoes si získal od kritikov skvelých 97%! To značí neskutočný úspech. Avšak nastáva tu jeden problém – Nevieme, kedy sa dočkáme pokračovania. Scenárista seriálu nám naznačujeme, že si počkáme naozaj dlho, dokým sa vrátime do šialeného sveta Ricka Sancheza a Morthyho Smitha. Podľa všetkého štvrtú sériu nedostaneme skôr ako koncom roku 2019.

Seriál je tvorený Justinom Roilandom a Danom Harmonom. Ich tvorba je považovaná za jednu z najambicióznejších show, ktoré sú v televízii. Súperí so sériami ako sú Doctor Who a Star Trek v ich komplikovanosti medzigalatických dobrodružstiev, avšak navrch pridáva dávku vtipov. Jedná sa o sériu sci-fi dobrodružstiev géniusa Ricka Sancheza, ktorý všetko popiera a jeho menej inteligentného vnuka Mortyho Smitha.  Nie je to len obrovským hitom Adult Swimu, ale séria sa stala akousi kultúrnou senzáciou po celom svete.

Štvrtá séria seriálu Rick & Morty

Zdroj: nerdist.com

Štvrtá séria seriálu Rick & Morty je v nedohľadne!

Avšak vyzerá to tak, že fanúšikovia si počkajú naozaj dlho, predtým ako sa k nim dostane očakávaná štvrtá séria. V poslednom rozhovore pre The Detroit Cast scenárista série Ryan Ridley vyjadril jeho smútok z dĺžky produkcie. Naznačuje, že je veľmi nepravdepodobné, že štvrtú sériu uvidíme v najbližšej budúcnosti. Na debut si zrejme počkáme pomerne dlho.

“Som šokovaný z toho, ako dlho to trvá – tretiu sériu sme mali napísanú v novembri minulého roku a teraz sme tu 11 mesiacov neskôr. A potom viem, ako dlho trvá show napísať, celkovo ju zanimovať, žiaľ je to tak, bol by som prekvapený, keby bola štvrtá séria vypustená skôr ako v roku 2019 – koncom roka 2019.”

Štvrtá séria seriálu Rick & Morty

Zdroj: hubwav.com

Ridley zároveň aj vyjadril jeho osobný zármutok z celej produkcie a z toho ako to celé Adult Swim akceptuje.

“Naozaj si dávajú načas. Nikdy som nechápal prečo všetci – zúčastnení, Dan (Harmon), Justin (Roiland) a Adult Swim – nedali veci do poriadku a nespravili show rýchlo; Ja tomu proste nerozumiem. Nedáva mi to žiaden zmysel. Som si istý, že všetci z nich majú svoje dôvody. Dajte si to do poriadku, chlapci. Dajte to všetko do poriadku.” tvrdí Ryan Ridley

Super fanúšikovia série budú isto sklamaní touto dlho prestávkou. Avšak my dúfame, že si ich zlosť nevybijú na zamestnancoch McDonaldu, ktorým už došli opäť szechuánske omáčky – i keď, čo sa Slovenska týka, tak je to nereálne.

Aj Vám tak chýba šialený svet Rick a Mortyho? Myslíte, že existuje alternatíva, ktorá by sériu dokázala napodobniť, počas toho ako čakáme na štvrtú sériu? 

About author

my life is a meme
  Related posts
  Seriály

  Hrdinovia čo zločinci? Ako najvýznamnejší vojnoví špióni zmenili dejiny

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  OdporúčameSeriály

  Čo bude v MCU nasledovať po udalostiach filmu Avengers: Endgame?

  RebríčkySeriály

  TOP 10 najsmutnejších momentov v seriáli Rick a Morty

  Pridaj komentár