Dostane seriál Sex Education aj štvrtú sériu? Netflix nám to odhalil na ich virtuálnej udalosti TUDUM

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Štvrtá séria Sex Education

Jedným z najúspešnejších seriálov Netflixu je určite Sex Education. Zhruba pred týždňom sme dostali už tretiu sériu, ktorá bola rovnako úspešná ako predošlé dve. Skončila sa však pomerne neurčito a všetci napäto čakali, či bude aj štvrtá séria Sex Education. V nej by sa záver tretej série mohol vysvetliť. Veľa ľudí preto netrpezlivo čakalo na virtuálnu udalosť TUDUM, ktorá ju mohla oznámiť.

Seriál sa zameriava na mladíka menom Otis (Asa Butterfield), ktorého matka je sexuologička. Vďaka tomu má veľké znalosti v oblasti sexu. Potenciál v ňom uvidí spolužiačka Maeve (Emma Mackey), ktorá sa s ním rozhodne založiť na ich strednej škole tajnú sexuálnu kliniku. Za peniaze tak radili ostatným študentom a pomáhali im so sexuálnymi problémami.

Ako to teda bude s ďalšou sériou?

Netflix našťastie nesklamal a doprial nám aj ďalšiu sériu. Vďaka tomu uvidíme minimálne to, ako sa má Maeve v Amerike alebo to, kto je reálnym otcom dieťaťa Jane Milburnovej. Minimálne tieto dve veci zaujímajú každého fanúšika, no nájde sa toho oveľa viac. Ako to dopadne nakoniec s Otisom a Maeve? A čo ostatné postavy ako Aimee, Adam, Eric alebo pán Groff?

Otázok a možných zápletiek je naozaj veľa, rovnako ako aj sexuálnych problémov. Všetci študenti si budú napríklad musieť nájsť novú strednú školu. Nová séria si určite nájde svoju cestu a nestratí sa medzi svojimi troma predchodcami. Pozrieť si ju snáď budeme môcť niekedy zhruba o rok, dlhšie čakanie by sa zvládnuť asi nedalo. Ale pozor. Musíme sa pripraviť na to, že pôjde možno o poslednú sériu seriálu.

dátum premiéry tretej série Sex Education
Zdroj: tvinsider.com

Je to preto, lebo naše hlavné a obľúbené postavy už končia strednú školu. Či sa im už nejak podarí zachrániť Moordale alebo si budú musieť nájsť nové školy, v každom prípade musia zmaturovať a odísť na výšku. Študentami nemôžu zostať večne a určite si to uvedomujú všetci, tvorcovia aj fanúšikova. Netreba mať hlavu v smútku a treba si radšej dať maratón všetkých troch už vydaných sérií.

Tešíte sa, že dostaneme minimálne ešte jednu sériu Sex Education? Dá nám štvrtá séria odpovede na nezodpovedané otázky? Dajte nám vaše názory vedieť do komentárov!

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -