SeriályTrailery

Šerif Jim Hopper žije. Pozrite si prvú ukážku na štvrtú sériu Netflix seriálu Stranger Things

Štvrtá séria Stranger Things nám posiela mrazivé pozdravy z Ruska. Netflix vydal oficiálny teaser trailer na štvrtú sériu, ktorý nás zaviedol priamo do Ruska. Táto krajina hrala dôležitú úlohu už v tretej sérii, takže sa dalo očakávať, že sa tam vydáme aj nabudúce. Najväčším prekvapením je fakt, že šerif Jim Hopper naozaj žije a je uväznený.

Na prvý pohľad by sme ho ale nespoznali, pretože sa zbavil svojich vlasov, fúzov a brady. Pravdepodobne ho väznia v tajnom väzení na Kamčatke, čo naznačil už koniec predchádzajúcej série. Nový 50-sekundový klip s názvom “Srdečné pozdravy z Ruska…” nájdete nižšie. Žiaden presný dátum vydania zatiaľ odhalený nebol.

Štvrtá séria Stranger Things prinesie štyri nové postavy

Záhadou nadchádzajúcej série Stranger Things ostáva pridanie nových postáv. Tie by mali obsahovať len mužské obsadenie a traja z nich by mali byť tínedžeri. Jediná dospelá postava z nich by mala byť prepojená s ruskou civilizáciou.

Čo sa týka tínedžerského osadenstva, ich opis je nasledovný – “Metalista“, “Namyslený drsniak” a “Hulič“. Akého prepojenia s pôvodnými postavami sa nakoniec dočkáme? Opis nových postáv znie naozaj zaujímavo a dočkať by sme sa mohli poriadnej dávky humoru.

Režisérske duo bratov Dufferovcov má teda k dispozícii neobmedzené možnosti a príbeh 4. série by mohol priniesť veľa neočakávaných prekvapení. Mnoho ľudí však tvrdí, že sa seriál Stranger Things zasekol na druhej sérii a od toho momentu nám nepriniesli nič nové.

Okrem iného sme sa stále nedočkali smrti žiadnej z kľúčových postáv seriálu, keďže Jim Hopper žije. Zmení sa to a budeme na konci príbehu smútiť? Celá situácia by sa mala rozuzliť až postupom času, kedy sa táto očakávaná séria dostane na malé obrazovky.

Čo hovoríte na prvý teaser trailer? Vaše názory nám napíšte do komentárov.

Zdroj: highsnobiety.com

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  RecenzieSeriály

  Nový seriál High Fidelity hrá skvelý hudobný aj herecký koncert | High Fidelity RECENZIA

  SeriályTrailery

  Krvavé zabíjanie démonov sa vracia v traileri na tretiu sériu Netflix seriálu Castlevania

  Seriály

  Odchod Michonne či vojna na spadnutie. Čo všetko nám odhalil nový trailer na pokračovanie 10. série The Walking Dead?

  FilmyTrailery

  Prvý trailer na nový film Wesa Andersona spája mená ako Timothée Chalamet, Léa Seydoux či Owen Wilson

  Pridaj komentár