Šerif Jim Hopper žije. Pozrite si prvú ukážku na štvrtú sériu Netflix seriálu Stranger Things

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Štvrtá séria Stranger Things nám posiela mrazivé pozdravy z Ruska. Netflix vydal oficiálny teaser trailer na štvrtú sériu, ktorý nás zaviedol priamo do Ruska. Táto krajina hrala dôležitú úlohu už v tretej sérii, takže sa dalo očakávať, že sa tam vydáme aj nabudúce. Najväčším prekvapením je fakt, že šerif Jim Hopper naozaj žije a je uväznený.

Na prvý pohľad by sme ho ale nespoznali, pretože sa zbavil svojich vlasov, fúzov a brady. Pravdepodobne ho väznia v tajnom väzení na Kamčatke, čo naznačil už koniec predchádzajúcej série. Nový 50-sekundový klip s názvom „Srdečné pozdravy z Ruska…“ nájdete nižšie. Žiaden presný dátum vydania zatiaľ odhalený nebol.

Štvrtá séria Stranger Things prinesie štyri nové postavy

Záhadou nadchádzajúcej série Stranger Things ostáva pridanie nových postáv. Tie by mali obsahovať len mužské obsadenie a traja z nich by mali byť tínedžeri. Jediná dospelá postava z nich by mala byť prepojená s ruskou civilizáciou.

Čo sa týka tínedžerského osadenstva, ich opis je nasledovný – “Metalista“, “Namyslený drsniak” a “Hulič“. Akého prepojenia s pôvodnými postavami sa nakoniec dočkáme? Opis nových postáv znie naozaj zaujímavo a dočkať by sme sa mohli poriadnej dávky humoru.

Režisérske duo bratov Dufferovcov má teda k dispozícii neobmedzené možnosti a príbeh 4. série by mohol priniesť veľa neočakávaných prekvapení. Mnoho ľudí však tvrdí, že sa seriál Stranger Things zasekol na druhej sérii a od toho momentu nám nepriniesli nič nové.

Okrem iného sme sa stále nedočkali smrti žiadnej z kľúčových postáv seriálu, keďže Jim Hopper žije. Zmení sa to a budeme na konci príbehu smútiť? Celá situácia by sa mala rozuzliť až postupom času, kedy sa táto očakávaná séria dostane na malé obrazovky.

Čo hovoríte na prvý teaser trailer? Vaše názory nám napíšte do komentárov.

Zdroj: highsnobiety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -