Štvrtá séria Stranger Things prináša dve záhadné ukážky. Dokážete vylúštiť, čo môžu znamenať?

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Štvrtá séria Stranger Things prináša nový teaser

Netflix nás už nechce dlhšie naťahovať a postupne púšťa von krátke videá o pokračovaní svetoznámeho seriálu. Štvrtá séria seriálu Stranger Things sa nám tak opäť o kúsok odhalila po tom, ako dnes zverejnila nový teaser. Nejde o žiaden veľký trailer, no video nás hneď presunie do mysterióznej atmosféry a pripomenie nám našu obľúbenú postavu Eleven.

Od vydania prvého krátkeho videa, ktoré odhaľuje, že Jim Hopper je stále nažive, prešiel už viac než rok. Dnes sme sa preniesli z chladného ruského prostredia medzi rovnako chladné múry laboratória, v ktorom skúmajú mimoriadne nadané deti. Ak si pamätáte, v tomto inštitúte bola zavretá aj Eleven.

Čo nám video odhalilo?

Najprv vidíme niekoľko detí, ktoré sa hrajú v spoločenskej miestnosti. Následne sa objaví postava doktora Martina Brennera. Všetky deti ho oslovujú „papa“ – teda presne tak, ako ho oslovovala Eleven. Oznámi deťom, že má pre ne pripravené niečo špeciálne. Kamera sa začne pomaly vzďaľovať od postáv a my s ňou prechádzame chodbou laboratória až k dverám číslo 11.

Zrazu sa ozve otázka: „Eleven, počúvaš?“ („Eleven, are you listening?“). Objaví sa bledá tvár herečky Millie Bobby Brown, ktorá prudko otvorí oči. Nevieme, či je toto video zo štvrtej série seriálu, alebo sa jedná o spomienku, na ktorú bude Eleven spomínať.

Ďalšie video – čo to znamená?

Okrem tejto ukážky vydal YouTube kanál seriálu včera ešte jedno mysteriózne video, ktoré nám však prezrádza ešte menej. Jedná sa o statický záber na sedem obrazoviek, ktoré šumia a sem tam jedna z nich odhalí nejaký záber – chodbu, dvere, miestnosť…

Vôbec nevieme, ako si tieto videá vysvetliť. Tak, ako nás pred rokom šokovalo video s názvom Srdečné pozdravy z Ruska…, tak nás tieto dve zmiatli. Vrátime sa v štvrtej sérii do priestorov laboratória? Bude Eleven opäť uväznená? Nevieme. Jedno je však isté. Teaser nás presviedča o tom, že zimomriavky nám prinesie aj štvrtá séria a máme sa na čo tešiť.

Čo hovoríte na videá zo štvrtej série Stranger Things? Tešíte sa? Vaše dojmy nám zanechajte v komentároch.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -