Spolu so štvrtou epizódou vyšla skvelá správa o tom, že seriál The Boys dostane aj štvrtú sériu

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Štvrtá séria The Boys

Nebavia vás už typické projekty o superhrdinoch? Tak to ste určite fanúšikmi seriálu The Boys, ktorého tretia séria momentálne vychádza na streamovacej platforme Amazon Prime Video. Seriál, ktorý si nedáva servítku pred ústa a ukazuje odvrátenú tvár biznisu so superhrdinami, diváci naozaj milujú, čo si štúdio všimlo už po tom, ako vydalo prvé tri epizódy. A práve vysoká sledovanosť je dôvodom, pre ktorý sa vyrobí aj štvrtá séria seriálu The Boys.

Prvé tri epizódy vyšli zhruba dva týždne dozadu v piatok, pričom mali veľkú sledovanosť. Niet sa čomu čudovať, veď na novú sériu sme museli aj pre pandémiu čakať dlhšie. Čakanie nám asi tri mesiace dozadu skrátila antologická animovaná séria The Boys Presents: Diabolical, no to, samozrejme, nestačilo. Už prvé epizódy tretej série mali tak o 17 % väčšiu sledovanosť oproti druhej sérii, a až o 234 % oproti prvej.

Butcher the boys
Zdroj: screenrant.com

Seriál sa rozrastá do samostatného vesmíru

Čo je ale najlepšie, štvrtou sériou to nekončí. Už dlhšie sa totiž vie o spin-offe, ktorý sa zameria na superhrdinov z vysokej školy. Vedúca osobnosť seriálu Eric Kripke prezradil, že pôjde o sitkom zo školského prostredia, avšak v úplne inej podobe. Točiť sa bude okolo jedinej univerzity pre superhrdinov, pričom sa zameria na „životy hormonálnych, súperivých Supeov, ktorí postavia svoje fyzické, sexuálne a morálne hranice pred poriadne testy. Budú súťažiť o najlepšie kontrakty v najlepších mestách“.

O tento spin-off seriál sa postarajú tvorkyne Michele Fazekas a Tara Butters. Pri tom by to ale končiť nemuselo. Scenárista pôvodného seriálu Evan Goldberg prezradil, že pred vytvorením seriálu Diabolical rozmýšľali nad rôznymi animovanými filmami, ktoré ale neskôr použili ako epizódy spomínaného projektu. V zálohe však majú veľké množstvo nápadov, pričom potenciál by mal aj film z pomaly sa rozrastajúceho Vought Cinematic Universe.

the boys
Zdroj: hdqwalls.com

Zatiaľ si užime zvyšné štyri epizódy tretej série

Vonku je okrem prvých troch epizód aj štvrtá epizóda, spolu s ktorou teda vydali aj oznámenie o štvrtej sérii. Znamená to teda, že sme už v polovici seriálu a čakajú nás už len (bohužiaľ) štyri epizódy. Dokopy bude mať tretia séria osem častí, rovnako ako predošlé dve. Netreba ale smútiť, pretože podľa toho, čo hovoria tvorcovia, budeme o chvíľu dostávať naozaj veľa projektov z tohto sveta plného skorumpovaných superhrdinov, Voughtu a netradičných pomstiteľov.

Čo hovoríte na to, že sa seriál predĺži o ďalšiu sériu? Tešíte sa aj na vysokoškolský spin-off?

Zdroj: deadline.com, ign.com, variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -