Štvrtá séria The Originals je za rohom a my sa naozaj máme na čo tešiť!

Nenechajte si ujsť

Štvrtá séria The Originals

Niečo úžasné končí a niečo úžasné začína. S príchodom finále The Vampire Diares sa však môžeme tešiť aj na pokračovanie iného obľúbeného seriálu. Očakávaná štvrtá séria The Originals bude prebiehať na stanici The CW. Premiéra prvej epizódy je určená na 17. marca, avšak u nás ju uvidíme až 18. marca, čo je presne týždeň po ukončení The Vampire Diares. Nudiť sa teda určite nebudeme.

The Originals
Zdroj: hypable.com

Nadhľad do minulosti

Po tom, čo sa Marcel s chuťou zahryzol do každého žijúceho pôvodného upíra okrem Klausa, musela Freya použiť kúzlo, ktorým zviazala ich osudy dokopy. Klaus má v sebe dýku, ktorá ho mučí a je kotvou pre svojich súrodencov. Hayley teraz musí nájsť niečo, čo by vyliečilo všetkých, ktorých miluje a musí ich priviesť späť. Popri tom však musí vychovávať svoju dcéru Hope bez jej otca.

Rodina Mikaelsonovcov

Všetci sme dlho očakávali, čo sa bude diať s Elijahom, Klausom, Rebecou, Coleom, Hayley a samozrejme malou Hope. Z bábätka však trošku povyrastie a nebude zas tak malá, keďže sa v novej sérii presunieme o pár rôčkov ďalej. Hayley nám znova ukáže svoju badass vlčiu stránku, pomocou ktorej sa bude snažiť dať svoju rodinu znova dokopy. Toto všetko môžeme vidieť či už v prome na celú sériu alebo na samotnú prvú epizódu.

S novou sériou zaženieme smútok nad ukončením TVD a ponoríme sa naplno do nového dobrodružstva, v ktorom bude naša milovaná Hope konečne aj rozprávať. Myslím, že sa máme sa čo tešiť!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -