V štvrtej sérii The Umbrella Academy si zahrajú aj David Cross, Megan Mullally a Nick Offerman. Aké postavy stvárnia?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Štvrtá séria The Umbrella Academy a jej noví herci

Finále sa blíži. A to preto, lebo štvrtá séria obľúbeného seriálu The Umbrella Academy bude jeho poslednou. Fanúšikov táto správa určite neteší, no ako sa vraví, je lepšie skončiť v tom najlepšom. Tretia séria skončila naozaj zaujímavou a posunula dysfunkčnú rodinu superhrdinov na úplne iný level. Štvrtá séria The Umbrella Academy sa síce opäť zameria na súrodencov, no ukážu sa aj noví herci.

Ide o manželov Nicka Offermana (The Last of Us) a Megan Mullally (Party Down) a taktiež o herca Davida Crossa (Mr. Show). Pridajú sa k hercom a herečkám ako Elliot Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher a Justin H. Min, ktorí hrajú súrodencov. Ďalej sa opäť môžeme tešiť aj na herečku menom Ritu Arya a herca Colma Feorea.

Nick Offerman, Megan Mullally a David Cross The Umbrella Academy
Nick Offerman, Megan Mullally a David Cross; Zdroj: deadline.com

Postavy, ktoré na prvý pohľad veľa problémov nenarobia

Herecký manželský pár si zahrá aj v seriáli manželov. Stanú sa z nich doktori Gene a Jean Thibedeauovci. Pôjde vraj o „manželský pár vysokoškolských profesorov z Nového Mexika, ktorí nosia rozumnú obuv a trpia najextrémnejším prípadom deja vu, aký kedy táto časová os videla.“ Odkaz je na novú časovú os, ktorá vznikla po tom, ako súrodenci zastavili zničenie starého sveta tým, že vytvorili nový svet.

Tam okrem doktorov nájdeme aj Crossovu postavu, ktorá bude mať meno Sy Grossman. Tú tvorcovia opisujú ako „poctivého, plachého majiteľa firmy a rodinného muža, ktorý sa zúfalo snaží znovu spojiť so svojou odcudzenou dcérou, a sa nezastaví pred ničím, aby ju získal späť.“ Uvidíme teda, čo presne znamená to jeho nezastavenie sa, ako aj to, kto je jeho dcéra.

štvrtá séria The Umbrella Academy
Zdroj: bandwagon.asia

Natáčanie poslednej série práve prebieha v Toronte

Po tom, čo súrodenci spolu s ich adoptívnym otcom vytvorili nový svet, sa do neho presunuli. Čakalo ich tam ale prekvapenie. V tomto svete súrodenci nemali schopnosti a všetky ich zranenia zmizli. A tiež to vyzeralo tak, že mu celému vládol práve ich adoptívny otec, Sir Reginald Hargreeves. Ten chcel vytvoriť nový svet zo sebeckých dôvodov, a to práve preto, aby oživil svoju inak mŕtvu manželku.

To bol jeho plán od začiatku seriálu. Súrodenci stratu schopností znášali všelijako. Allison sa vrátila k svojej dcére a manželovi z minulosti, ktorých jej oboch vrátil Reginald. Diego s Lilou sa rozhodli odísť a spolu počkať na narodenie dieťaťa, zatiaľ čo Luther šiel hľadať svoju manželku. FiveKlaus a Viktor sa tiež rozdelili a každý šiel vlastným smerom, robiť niečo iné v novom svete.

The Umbrella Academy potitulková scéna
Zdroj: netflix.com

Aj Ben niekam odíde, no potom ho vidíme v Japonsku vo vlaku, ako si číta knihu. Alebo to nie je on? Je dosť možné, že ide o láskavého, starého Bena, ktorý zomrel v pôvodnej časovej osi. Nuž uvidíme, čo si pre nás tvorca Steve Blackman vymyslí pre ďalšiu sériu a či sa nejako opäť inšpiruje komiksami, podľa ktorých seriál vznikol. Seriál bude mať podľa niektorých zdrojov menej ako bežných desať epizód, pričom dátum premiéry je zatiaľ neznámy.

Čo hovoríte na nových hercov? Tešíte sa na nich?

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -