Štvrtá séria seriálu The Umbrella Academy bola oficiálne potvrdená. Bude jeho poslednou?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Štvrtá séria The Umbrella Academy

Medzi obľúbené seriály od Netflixu patrí aj netradičný superhrdinský projekt The Umbrella Academy. Ten nám v podstate ukazuje dysfunkčnú rodinu adoptívnych súrodencov, ktorí majú schopnosti. Och, a okrem toho príliš často musia zachraňovať svet pred apokalypsov či cestujú v čase. Ide o bláznivý koncept, no keďže to ľudia milujú, štvrtá séria seriálu The Umbrella Academy dostala zelenú.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Informáciu nám platforma oznámila cez sociálne siete, kde sme sa dozvedeli ešte jednu smutnú informáciu. Štvrtá séria zakončí tento seriál, pretože bude jeho poslednou. Pre fanúšikov ide teda o horko-sladké oznámenie, keďže dostanú novú sériu, no zároveň sa ňou seriál skončí. Ale zas na druhú stranu, lepšie je skončiť v tom najlepšom, ako potom robiť nepozerateľné série. To sa stalo už mnohým obľúbeným seriálom.

O čom bude štvrtá séria?

Tvorcovia tohto seriálu tomu chcú zjavne zabrániť. Štvrtá séria nám teda snáď prinesie aj pompézne zakončenie. Na čo sa ale môžeme pripraviť? Nuž, tretia séria skončila tým, že Umbrella Academy spolu so zvyšnými členmi Sparrow Academy a Sirom Reginaldom Hargreevesom (Colm Feore) resetovala celý vesmír. To bol Reginaldov plán už od začiatku prvej série.

On chcel totiž vytvoriť (doslova naprogramovať) nový vesmír, v ktorom by jeho mŕtva manželka bola opäť živá. A niečo také sa mu podarilo, aj keď nový vesmír nestihol úplne doprogramovať. V novom svete jeho manželka žije, no zároveň tento svet doslova patrí Reginaldovi, keďže väčšina budov má na na sebe jeho meno. Členovia Umbrella Academy zas zistia, že v novom vesmíre prišli o schopnosti.

The Umbrella Academy 3. séria koniec
Zdroj: meaww.com

Rodina sa rozišla

Avšak, namiesto toho sa im vyliečili všetky väčšie (smrť) aj menšie (odrezané údy) poranenia. A tento zážitok rodinu ešte aj rozdelil. Allison (Emmy Raver-Lampman) po dohode s Reginaldom dostala, čo chcela – dcéru z prítomnosti a manžela z minulosti. Luther (Tom Hooper) zasa stratil svoju novú manželku a teraz ju chce nájsť. Diego (David Castaneda) a Lila (Ritu Arya) sa tešia na spoločné dieťa.

A podobne to je aj so zvyškom, Fiveom (Aidan Gallagher), Klausom (Robert Sheehan) či Viktorom (Elliot Page), ktorí odišli z parku von rôznymi smermi. Nový Ben (Justin H. Min) tiež namosúrene niekam odíde, no v potitulkovej scéne ho vidíme sedieť v nejakom japonskom vlaku. Je však možné, že ide o starého Bena z pôvodnej časovej osi. Uvidíme v jednom vesmíre dvoch Benov? To sa dozvieme až v novej sérii.

Tešíte sa na štvrtú sériu? Je podľa vás dobré, že bude zároveň aj poslednou?

Zdroj: netflix.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -