VÝSLEDKY: Štvrtý týždeň UniCup Prestige League a UniCup Classic League

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

UniCup Prestige League

Týždeň v univerzitnom League of Legends sa niesol v znamení prehier väčšiny favoritov. V prvom zápase štvrtého týždňa medzi tímami EUBA Esport a UKF E-Sports boli prekvapivo úspešnejší študenti z EUBA. Pripísali si tak prvé víťazstvo v tomto ročníku a zároveň zabezpečili aj prvú prehru UKF.

Prehru UKF mohli využiť hráči TUKE, ktorý by sa po prípadnom víťazstve nad UCM TEDI Bears Sigma osamostatnili na prvom mieste v tabuľke. To sa im však nepodarilo. Derby tímov UNIZA nakoniec ovládli hráči Herolds v pomere 2:0.

W4 Prestige LOL
Štvrtý týždeň UniCup Prestige LOL; Zdroj: lancraft.cz

V CS:GO Prestige League sme sa všetky zápasy v tomto týždni niesli v znamení výsledkov 2:0. Esport UPJŠ zdolali tím UCM TEDI Bears Bravo a pripísali si tak druhú výhru v rade. Druhý tím z Trnavy, UCM TEDI Bears Indigo, si dokázal naopak poradiť s tímom Esport STUBA 2:0 a turnajom tak pokračuje zatiaľ bez prehry.

W4 Prestige CSGO
Štvrtý týždeň UniCup Prestige CSGO; Zdroj: lancraft.cz

UniCup Classic League

Štvrtý týždeň UniCup Classic League začal súbojom medzi UCM TEDI Bears Eta a PanEuropean, ktorý išiel podľa očakávaní v prospech študentov z PEVŠ. Tí si pripísali už tretiu výhru v tomto ročníku. Prvú priečku v skupine D však okupujú perfektne hrajúci hráči tímu Uniza ARAM, ktorí vyhrali zatiaľ všetky štyri zápasy bez straty jedinej mapy.

Darilo sa opäť aj hráčom Esport TUKE Crows, UCM TEDI Bears Kappa a ESTUBA 4fun. Všetky tri tímy vyhrali aj v tomto týždni v pomere 2:0 na mapy a tak pokračujú ligou bez straty mapy.

W4 Classic LOL
Štvrtý týždeň UniCup Classic LOL; Zdroj: lancraft.cz

CS:GO časť Classic League sa v tomto týždni začala očakávaným súbojov medzi tímami FEIZ Clan a FIRESTUBA. Zápas sa však skončil veľmi rýchlo, jednoznačným víťazstvom študentov fakulty FEI na STU. Tí ako jeden z mála tímov stále zostávajú neporazení.

Naopak prvé víťazstvo si v tomto týždni pripísali dva tímy z TUKE. Hráčom tímu FreeKebab sa podarilo poraziť tím zo Žilinskej univerzity a eTUKE Prodigy porazili tím UKF E-Sports Vae victis.

Štvrtý týždeň UniCup Classic CSGO
Štvrtý týždeň UniCup Classic CSGO; Zdroj: lancraft.cz

Zdroj: lancraft.cz

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -