Obľúbená mobilná hra Subway Surfers dostane vlastný seriál, prvý trailer je už na svete!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Subway Surfers dostane vlastný seriál!

Je tu vôbec niekto, kto zmeškal neuveriteľný ošial mobilnej hry Subway Surfers? Táto nekonečná surfovačka je trendom už niekoľko rokov, pričom aj v 2017 patrila medzi najsťahovanejšie mobilné hry. Avšak, najväčší boom zažila práve pár rokov dozadu a dnes už patrí medzi staršie trendy. Štúdio SYBO Games však obdarovalo fanúšikov vianočným darčekom – Dočkali sme sa prvého traileru na animovaný seriál Subway Surfers. Vôbec po prvýkrát tak budeme môcť počuť naše obľúbené postavy rozprávať a ponoríme sa do príbehu univerza Subway Surfers. Otázka je ale jednoduchá – Nie je trocha neskoro robiť seriál z niekoľko rokov zastaraného trendu? Bude mať animovaný seriál úspech?

O scenár seriálu sa postará Brent Friedman (Star Wars Rebels, Star Wars: The Clone Wars), zatiaľ čo produkciu má na starosti Sander Schwartz (The Batman, Baby Looney Tunes), držiteľ ocenenia Emmy. Práve táto dvojka nám prinesie dobrodružstvá Jakea, Tricky and Fresha. Animovaného seriálu sa dočkáme už toto leto spolu s 10 epizódami, ktoré budú mať 4 minúty. Neskôr však uvidíme dlhšiu sériu, ktorá bude mať až 22 minútové epizódy! Zatiaľ nie je známe, o čom seriál vôbec bude, kedže hra v podstate žiaden príbeh nemá. To však dáva tvorcom veľkú slobodu, ktorú snáď dobre využijú. Tak čo, tešíte sa na seriál o našej obľúbenej mobilnej hre?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -