Suicide Squad 2 sa pre štúdio Warner Bros. stáva prioritou! Herec Joel Kinneman nám o pokračovaní prezradil viac

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Zdá sa, že to štúdio Warner Bros. so svojím filmom stále nevzdáva a projekt sa stáva prioritou. Aj keď nám bolo povedané niečo iné, pokračovania sa určite dočkáme. Prvý film to po kritickej stránke vôbec nezvládol, no v pokladnici sa objavil poriadny balík peňazí. Do dnešného dňa počin získal 740 miliónov dolárov celosvetovo. Prvé správy o pokračovaní sa objavili len pár dní po premiére pôvodnej snímky a taktiež bolo oznámené, že malo byť pokračovanie v štúdiu vývoja už minulý rok. DC filmy sa nemôžu pýšiť najlepšou kvalitou, no toto pokračovanie si to možno konečne zaslúži. A zdá sa, že sa film Suicide Squad 2 stáva pre štúdio veľmi dôležitým. Potvrdila to aj jedna z hlavných postáv príbehu, herec Joel Kinnaman.

Máme sa pripravovať na skvelý zážitok?

Ten si vo filme zahral plukovníka Ricka Flaga a v súčastnosti sa herec venuje propagácii seriálu Altered Carbon od Netflixu. Počas rozhovoru padli otázky aj na nadchádzajúci DC projekt a herec sa k tomu vyjadril jasne. Štúdio Warner Bros. má s filmom veľa práce, ale podľa jeho slov sa na všetkom už pracuje.

„Viem len to, že na ňom pracujú veľmi intenzívne. A že to je pre štúdio Warner Bros. obrovská priorita. Chceme to spraviť správne. Všetci sme cítili nejaké nedostatky a je naozaj dôležité, aby sme si na tom dali záležať. Napraviť to, čo vôbec nefungovalo a potom uvidíme, ako pôjdeme ďalej. Bol by som veľmi rád, kebyže sa dozviem nejaké novinky, no zatiaľ sa ku mne nedostali žiadne informácie.“

pokračovanie filmu Suicide Squad
Zdroj: screenrant.com

Od tohto momentu sa očakáva, že by sa film mohol objaviť v roku 2019 – ak teda pôjde všetko podľa plánu. V ďalšom nedávnom rozhovore nám Joel Kinneman spomenul, že nám pokračovanie prinesie hlbšiu myšlienku ako jeho predchodca. Herec poukázal aj na to, že sa v prvom filme nachádzalo príliš veľa „čarodejníctva.

„Myslím, že postavy sú tak extrémne, že to niekedy môže spôsobiť problémy. Mohlo by byť efektívnejšie, ak by sme ich videli také akú sú, no s menej čarodejníctvom. Myslím, že postavy sa stávajú extrémnejšie a lepšie, ak ich vidíme v spojení s viacerými skutočnými ľuďmi.“

Zdroj: twitter.com

Podľa niektorých zdrojov z konca minulého roka sa očakáva, že Suicide  Squad 2 začne natáčanie už na jeseň s pôvodným hereckým obsadením, vrátane Jareda Leta a Margot Robbie. Obaja však v rozhovoroch vždy tvrdili, že o pokračovaní majú nulové informácie. Kde sa teda nachádza pravda a kedy nám štúdio odhalí potrebné veci? Treba len dúfať, že slová Joela Kinnemana boli pravdivé a filmu sa podarí započať natáčanie už na jeseň. Do tej doby si budeme musieť počkať a sami uvidíme, čo si pre nás pripraví filmové štúdio Warner Bros., ktoré na svojho DC miláčika nedá dopustiť.  

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -