Film Suicide Squad dostal nakladačku vo vlastnom Honest Traileri! Tento film sa vám bude zdať ešte horší, ako doteraz

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Čo je Úprimný Trailer?

Úprimný trailer (Honest Trailers) vznikol preto, aby v jednom krátkom videu, vtipne poukázal na chyby vo filme. Väčšinou sa jedná o nelogickosť deja, zbytočné naťahovanie filmu ale aj časté opakovanie jednotlivých slov. Tieto trailery tu existujú už nejakú dobu. Konkrétne sú to 4 roky a za ten čas, si s nimi kanál Screen Junkies vydobyl na youtube veľké meno. Momentálne majú 5,8 milióna odoberateľov a celkovo 182 honest trailerov. Screen Junkies majú samozrejme aj iné videá na svojom kanáli, ktoré určite stoja za pozretie. Tento týždeň si urobili srandu z filmu Suicide Squad!

Suicide Squad Honest Trailer

Pokiaľ sa vám zdal tento film zlý, po pozretí tohto úprimného traileru, bude ešte horší. Pravdivo a vtipnou formou ukázal všetky chyby vo filme. Napríklad to, ako si celý film „hrdinovia“ hovoria, že práve oni sú bad guys. Nevyzerá to tak. Alebo to, ako Jared Leto úplne zničil Jokera, a jeho rola vyzerá ako mix Jamesa Franca zo Spring Breakers a Ace Ventury. Trailer taktiež poukazuje na „herecké“ „kvality“ modelky Cari Delevingne. Warner Bros mohli po potupe s BvS zachrániť svoje univerzum práve týmto filmom, avšak nestalo sa tak. Aspoň že Wonder Woman vyzerá dobre..

Úprimný trailer urobil youtube kanál Screen Junkies

Pobavilo vás toto video? Sledujete prácu Screen Junkies? O svoje názory sa s nami podeľte v komentároch.

Foto: wall.alphacoders.com

ZDROJyoutube

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -