Hra Suicide Squad: Kill the Justice League dostala príbehový trailer. Trúfnu si anti-hrdinovia na zlé verzie DC superhrdinov?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 22 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

DC svet sa rozrastie okrem filmov a seriálov aj o novú hru. Nedávny DC FanDome nám totiž vypustil novú ukážku na netradičný projekt. Hra Suicide Squad: Kill the Justice League dostala príbehový trailer, ktorý nám ukazuje tradičné temné DC prostredie a štyroch známych anti-hrdinov. Hru prinesie spoločnosť Rocksteady Studios, ktorá už predtým vydala hernú Arkham trilógiu.

Spomínaná trilógia hier o Batmanovi vraj patrí do rovnakého univerza ako nová hra o Suicide Squad, pričom by sme to teoreticky mohli chápať ako pokračovanie. Pôjde taktiež o hru s otvoreným svetom, čiže sa bude dať celá mapa preskúmať. V hre sú štyri postavy, a tak hru budú môcť spolu hrať naraz aj štyria hráči, no taktiež bude aj mód singleplayer. Každá postava disponuje svojimi vlastnými zbraňami a schopnosťami, ktoré sa dajú počas hry modifikovať a vylepšovať.

Hra Suicide Squad: Kill the Justice League dostala príbehový trailer

Podobne ako v najnovšom filme The Suicide Squad: Samovražedná misia, aj v tejto hre pošle Amanda Waller tím samovrahov, aby splnili nesplniteľné úlohy. Odmenou za to bude sloboda a to, že im nevybuchne hlava. Herný Suicide Squad tvoria štyria dnes už známi anti-hrdinovia, za ktorých sa bude dať hrať – King Shark, Harley Quinn, Deadshot a Captain Boomerang.

Trailer nám ukázal, že najprv budú musieť vyriešiť mimozemskú inváziu v Metropolis a teda zabiť niekoľko divných tvorov z vesmíru. Neskôr však dostanú nové inštrukcie – zabiť supehrdinský tím Justice League. Tí sú zlými verziami samých seba. A to preto, že ich ovláda hlavný záporák hry Brainiac. Vidieť tak môžeme napríklad zlého Supermana, Flasha alebo Green Lanterna.

hra suicide squad
Zdroj: twitter.com

Na chvíľu je tiež možné zahliadnuť Wonder Woman alebo Batmobil, v ktorom pravdepodobne sedí Batman. Na konci traileru taktiež vidíme slávneho záporáka Penguina, z ktorého si Suicide Squad robí srandu. Suicide Squad: Kill the Justice League vyjde na konzolách novej generácie – PlayStation 5, Windows PC a Xbox Series X/S – už niekedy v roku 2022.

Čo vravíte na príbehový trailer novej DC hry? Bude patriť na ďalší rok medzi hry, ktoré si zahráte? Dajte nám to vedieť do komentárov!

Zdroj: cz.ign.com, gizmodo.com, polygon.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -