Sung Kang prehovoril o svojej postave v seriáli Obi-Wan Kenobi. Jeho postava vraj bude mať svetelný meč

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 22 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Sung Kang porozprával o jeho postave v seriáli Obi-Wan Kenobi

Obľúbená sci-fi séria Star Wars po rokoch dostáva aj hrané seriály. Jedným z nich bude aj dlho očakávaný seriál Obi-Wan Kenobi. Seriál nemá odhalené detaily príbehu a veľa teda nevieme, no nie tak dávno nám tvorcovia predstavili aspoň herecké obsadenie. Jeden z hercov, Sung Kang (séria Rýchlo a zbesilo), prehovoril o svojej postave v seriáli Obi-Wan Kenobi, pričom odhalil dôležitý detail.

Seriál sa má zamerať na jedného z najznámejších Jediov – Obi-Wana Kenobiho. Učiteľ Luka a Anakina Skywalkerovcov mal zaujímavý život. Seriál nám z neho ukáže časť, ktorá sa odohráva desať rokov po udalostiach filmu Star Wars: Epizóda III – Pomsta Sithov. Obi-Wan dáva pozor na planéte Tatooine na malého Luka, avšak postavu čaká veľké dobrodružstvo.

Obi-Wan Kenobi v podaní Ewana McGregora (I-III) a v podaní Aleca Guinnessa (IV-VI)
Obi-Wan Kenobi v podaní Ewana McGregora (I-III) a v podaní Aleca Guinnessa (IV-VI); Zdroj: starwars.wikia.com

Kangova postava bude mať svetelný meč

Do svojich rolí z prequelových filmov sa vráti Evan McGregor (Obi-Wan Kenobi), Hayden Christensen (Darth Vader/Anakin Skywalker), Joel Edgerton (Lukov ujo Owen Lars) a Bonnie Piesse (Lukova teta Beru Whitesun Lars). Nováčikom však bude okrem iných aj herec Sung Kang, ktorý v nedávnom rozhovore prezradil viac informácií o hraní v tomto očakávanom seriáli.

Herec je fanúšikom série už odmalička a dal to patrične aj najavo. Prácu na tomto projekte miluje:

„Zvykol som sa obliekať do lacných K-martových plastových Halloweenských kostýmov Luka Skywalkera a Dartha Vadera skoro každý jeden deň od mojich 8 do 13 rokov. Moji kamaráti a ja sme sa hrali, robili sme si naše vlastné svetelné meče z trubičiek z toaletného papiera a z kartónu od papierových utierok. Môcť byť na natáčaní a vidieť Star Wars Universe predo mnou ako fanúšik schopný byť súčasťou histórie, je celkom úžasné. Stále som sa štípal, že: „Ako som tu skončil?“, a moja postava má svetelný meč, vravel som si, že: „Čože? Toto je… toto nie je hračka. Je to skutočne naozajstná vec, všakže?“, takže celkom super.“

Bude v seriáli Obi-Wan Kenobi hrať Sung Kang Piateho brata?

Najdôležitejšou časťou jeho výpovede je to, kde spomína, že má reálny svetelný meč. Vieme tak teda povedať, že jeho postava bude Jedi alebo Sith, poprípade niekto tomu podobný. Nevieme, či pôjde o novú alebo starú postavu, no už dávnejšie sa špekulovalo o tom, že by mohol hrať Piateho brata.

Ide o jedného z Inkvizítorov, skupiny bojovníkov so svetelnými mečmi, ktorí ovládajú Silu a slúžia Darthovi Vaderovi. Vidieť sme ho mohli v animovanom seriáli Star Wars: Rebels, v ktorom ho nakoniec zabil Maul. Keďže sa ale Obi-Wan Kenobi bude odohrávať pred týmto seriálom, Piaty brat bude stále nažive. Podľa mňa ide o dobrý tip a je veľká šanca, že práve jeho bude Sung Kang hrať.

sung kang fifth brother obi-wan kenobi
Zdroj: theronin.org

Kto ďalší sa ukáže v Obi-Wan Kenobi?

Kang ale nebude jediný nováčik v sérii. Tešiť sa môžeme na celé obsadenie nových známych aj menej známych hercov a herečiek. Objavia sa Indira Varma, Moses IngramKumail NanjianiRupert FriendO’Shea Jackson Jr., Simone Kessell a Benny Safdie. Ich role zatiaľ nepoznáme a zrejme sa o nich viac nedozvieme do premiéry seriálu.

Na seriál Obi-Wan Kenobi si však ešte počkáme. Tento šesťdielny seriál si totiž pozrieme až niekedy v roku 2022, pričom nevieme, či pôjde o jednosériový projekt, alebo bude mať potom aj ďalšie série. Zatiaľ sa však môžeme tešiť na hraný projekt The Book of Boba Fett, v ktorom sa nám predstavia Temuera Morrison (Boba Fett) a Ming-Na Wen (Fennec Shand), a to už v decembri 2021.

Akú postavu bude podľa vás Sung Kung hrať? Bude to Inkvizítor Piaty brat? Svoje názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -