Aj tohtoročný Super Bowl odhalí veľa filmových noviniek. Na ktoré trailery sa môžeš tešiť?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Super Bowl 2021 je udalosť týkajúca sa finále play-off NFL, ktorá aj tentokrát ponúkne fanúšikom skvelé filmové trailery. Okrem toho, že zainteresovaní diváci uvidia skvelý zápas medzi Tampa Bay Buccaneers s Tomom Bradym a úradujúcim šampiónom Kansas City Chiefs, medzi prestávkami si popredné filmové štúdiá pripravili niekoľko prekvapení.

No treba poznamenať, že program bude tentokrát o niečo suchší ako pominulé roky, a to vďaka pandémii COVID-19, ktorá vždy musí pokaziť každý jeden popredný event. S tým už bohužiaľ nič neurobíme a Super Bowl LV dorazí o necelý týždeň, z ktorého príchodom bolo potvrdených hneď niekoľko zaujímavých filmových upútaviek.

Trailery, ktoré boli potvrdené pre Super Bowl 2021

Filmové trailery počas komerčných prestávok bývajú každoročne jednou z najčakávanejších momentov Super Bowlu. Aj keď je udalosť cielená na americký šport, s ktorým nemáme na Slovensku nič spoločné, filmové štúdiá vedia ako upútať v medzinárodnom meradle. Bez zbytočných rečí sa do toho poďme pustiť.

Venom: Let There Be Carnage

Venom vs Carnage
Zdroj: youtube.com

Venom: Let There Be Carnage je jedným z mála filmov, ktoré majú potvrdenú upútavku na Super Bowle. Pokračovanie filmu Venom z roku 2018 zrežíruje Andy Serkis, ktorý nahradil miesto po Rubenovi Fleischerovi (Zombieland, Uncharted).

Tento prvý trailer nemusí však hneď predstaviť populárneho marvelovského záporáka Carnagea, ale určite v nás vzbudí veľké očakávania. Film bude debutovať na veľkom plátne 25. júna 2021.

Old

Old film Super Bowl trailery 2021
Zdroj: ign.com

Režisér M. Night Shyamalan (Rozpoltený, Glass) nám v posledných týždňoch na sociálnej sieti Twitter prezradil, že aj jeho trailer sa objaví na Super Bowle. A nebude sa jednať o žiadnu krátku upútavku, ale plnohodnotný trailer, ktorý nás konečne hlbšie zoznámi s najnovším thrillerom od naozaj skvelého filmového tvorcu. Premiéra je naplánovaná na 22. júl 2021.

Warner Bros. filmy

Super Bowl filmy trailery 2021
Zdroj: consequenceofsound.net

Prvý zo šestnástich filmov štúdia Warner Bros. dorazil na streamovaciu platformu HBO Max 29. januára 2021. Novinku s názvom The Little Things od režiséra Johna Lee Hancocka môžeme považovať za úspech, no stále sme len na začiatku a čaká nás toho naozaj veľa.

HBO Max vydania obsahujú filmy ako Duna, Godzilla vs. KongMatrix: Resurrections a veľa iných. Streamovacia platforma nedávno dokonca vypustila trailer s obsahom všetkých šestnástich filmov a niektorých z nich by sme sa mali dočkať aj na Super Bowle v podobe traileru. Síce zatiaľ nemáme potvrdené to, pre ktoré filmy sa Warner Bros. rozhodlo, ale určite to bude stáť za to.

To by bolo z potvrdených trailerov všetko, ale tento zoznam sa s príchodom ďalších dní s veľkou pravdepodobnosťou rozšíri o niekoľko ďalších filmov. Do tej doby si nezabudnite pozrieť aspoň najnovšiu reklamu Super Bowlu od Amazonu s Michaelom B. Jordanom, ktorý poskytol svoje telo pre inteligentného asistenta Alexu.

Budeš sledovať Super Bowl 2021 a tešíš sa na všetky nadchádzajúce trailery? Názor nám nezabudni zanechať dole v komentároch.

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -