Super Bowl 2021: Pozrite si všetky filmové a seriálové trailery, ktoré vyšli počas finálového zápasu

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Všetky trailery na Super Bowl LV

Super Bowl LV máme za sebou, víťazom finálového zápasu sa stali hráči Tampy Bay. Pozornosť športového sveta si získal Tom Brady, ktorý prepísal históriu a získal rekordný siedmy titul. Dôvod na radosť majú aj fanúšikovia filmov a seriálov, pre ktorých je finálový zápas druhými Vianocami. Zhrnuli sme pre vás všetky trailery, ktoré odprezentoval tohtoročný Super Bowl.

Bohužiaľ, nedeľná noc bola na nový obsah skúpa. Dôvodom je celosvetová pandémia, kvôli ktorej zatiaľ nevyšli ani všetky filmy prezentované počas minuloročnej hry. Predviedlo sa predovšetkým Disney s novou ukážkou na seriál The Falcon and the Winter Soldier a animované dobrodružstvo Raya a posledný drak. Nechýba ani nový spot na Rýchlo a zbesilo 9 či prvý pohľad na triler Old od M. Night Shyamalana.

Rýchlo a zbesilo 9

Početné odklady zapríčinili, že najnovšia časť ságy Rýchlo a zbesilo dostala Super Bowl ukážku aj minulý rok. Dominic Toretto našiel dlho strateného brata Jakoba (John Cena) a Han záhadným spôsobom vstal z mŕtvych. To všetko nás čaká v akciou nabitej deviatej časti, ktorá sa možno vydá aj do vesmíru. Premiéra je naplánovaná na 27. mája, prekaziť to môže len ďalší odklad…

Nobody

Takto to dopadne, keď sa v milujúcom otcovi a manželovi prebudí vražedný inštinkt. Zbraň do rúk chytí skvelý Bob Odenkirk, hlavná hviezda seriálu Better Call Saul. Pripravte sa na akciu hodnú Johna Wicka, prešpikovanú temným humorom. A keď môže hlavná postava Hutch Mansell kričať „They stole my kitty cat bracelet!“, tak ju určite naštvať nechcete. Nobody vychádza 22. apríla.

Raya a posledný drak

Animovaný film inšpirovaný ázijskou kultúrou prinesie nezabudnuteľné dobrodružstvo. Disney prináša ďalší dôkaz toho, že ich 3D animácia nepozná hraníc. V úlohe nebojácnej bojovníčky sa ukáže Kelly Marie Tran, sekundovať jej bude Awkwafina ako posledný drak Sisu. Film bude okrem kín dostupný na Disney+ za poplatok Premier Access už čoskoro, 5. marca.

Old

Čo? Asi toľko k pocitom, ktoré máme z prvej ukážky na nový triler režiséra M. Night Shyamalana. Posádka rodinného výletu na záhadnú pláž začína rapídne starnúť a my sa už nevieme dočkať plnohodnotného traileru. V hlavných úlohách Alex Wolff (Prekliate dedičstvo) a Thomasin McKenzie (Jojo Rabbit). Psychologická novinka Old vychádza 22. júla.

The Falcon and The Winter Soldier

Po konci WandaVision nemusíme na ďalší seriál z dielne Marvel Studios čakať dlho. Po občianskej vojne bude dvojica Falcon (Anthony Mackie) a Winter Soldier (Sebastian Stan) pokračovať v následkoch Sokovijskej dohody. Zo známych tvári sa vráti záporák Baron Zemo (Daniel Brühl) či agentka Sharon Carter (Emily VanCamp). Novou tvárou bude U.S. Agent (Wyatt Russell) nasadený americkou vládou.

Seriál The Falcon and The Winter Soldier koniec koncov rozhodne o tom, ktorý z dvojice hrdinov ponesie štít a preberie pomyselnú štafetu po Kapitánovi. Premiéra prvej epizódy na Disney+ príde 19. marca.

Cesta do Ameriky 2

Ubehlo dlhých 33 rokov, no Eddie Murphy je späť ako Kráľ Akeem zo Zamundy. Chýbať nebude ani jeho priateľ a poradca Semmi (Arsenio Hall). Kráľ si je vedomý toho, že potrebuje mužského dediča, preto sa vracia späť do New Yorku hľadať nástupcu na trón. Pokračovanie sľubuje ešte viac zábavy, ktorú uvidíme 5. marca na streamovacej službe Amazon Prime Video.

Clarice

Dostali sme aj novú ukážku na Clarice, seriálové pokračovanie k známemu Mlčaniu jahniat. Dej sa bude odohrávať v roku 1993, teda rok po udalostiach originálneho psychologického trileru. Clarice Starling (Rebecca Breeds) sa vracia na svoje pole pôsobenia, aby bola na stope sériovým vrahom a sexuálnym predátorom. Seriál má premiéru stanovénu na 11. februára na stanici CBS.

Na ktorý z vyššie uvedených projektov sa tešíte najviac? Sklamal vás obsah tohtoročného Super Bowlu? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -