Super Bowl 2022: Tie najlepšie reklamné spoty, ktoré stoja za pozretie

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Zápas v americkom futbale medzi Los Angeles Rams a Cincinnati Bengals je za nami a z víťazstva sa po napínavom závere nakoniec tešilo mesto anjelov. Okrem kvalitnej športovej nádielky však dokázali publikum po celom svete zaujať aj rôzne reklamy, ktorých Super Bowl 2022 poskytol naozaj mnoho. Niektoré z nich boli perfektne vtipné, iné v sebe skrývali hlbšiu myšlienku a to všetko za prítomnosti tých najlepších hercov z Hollywoodu.

Nesklamala ani polčasová šou, na ktorej včera vystúpila hromada legendárnych amerických raperov. Hlavnými predstaviteľmi boli Dr. Dre, Snoop Dogg, Eminem, Mary J. Blige a Kendrick Lamar. Minuloročný Super Bowl mal taktiež skvelý program, ktorý doplnilo veľa reklám či trailerov a tohtoročný Super Bowl LVI tomu nebol výnimkou.

Najlepšie reklamy, ktoré odhalil včerajší Super Bowl 2022

Počas komerčných prestávok sa okrem trailerov diváci dočkali rôznych reklamných spotov. Väčšina z nich bola nabitá hereckými hviezdami a kvalitný humor im veru nechýbal. Bolo sa na čo pozerať a nižšie sme pre teba zhrnuli tie najlepšie z nich, ktoré sa určite oplatí vidieť. Pevne veríme, že medzi nimi nájdeš svojho favorita. Na výber máš hneď z niekoľkých spotov a vychutnať si ich môžeš nižšie v článku.

Expadia (Ewan McGregor)

Squarespace (Zendaya a Edgar Wright)

Amazon Alexa (Scarlett Johansson a Colin Jost)

Nissan (Eugene Levy, Brie Larson, Danai Gurira a Dave Bautista)

Lays (Seth Rogen a Paul Rudd)

Uber (Don’t) Eats (Jennifer Coolidge, Trevor Noah, Gwyneth Paltrow, and Nicholas Braun)

BMW (Arnold Schwarzenegger a Salma Hayek)

Verizon (Jim Carrey)

Ktorá reklama sa ti na včerajšej športovej akcii Super Bowl 2022 páčila najviac? Tvoj obľúbený reklamný spot nám nezabudni napísať dole do komentára.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -