Super Bowl trailer na Avengers: Infinity War odhaľuje Iron Manov nový oblek a Kapitánove nové štíty!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Je priam neuveriteľné, čo všetko nám dokáže prezradiť a ukázať 30 sekúnd. Počas Super Bowlu si Marvel veľmi dobre zvolil dĺžku svojho traileru. Nová ukážka na film Avengers: Infinity War totižto trvá iba 30 sekúnd, no stihla nám prezradiť naozaj zaujímavé veci. Dúfame teda, že sa do premiéry (26. apríl 2018) nestihne v spotoch a traileroch odhaliť celý film. Zatiaľ toho totižto o deji nepoznáme veľa – Jedine to, že záporák menom Thanos príde na planétu Zem hľadať jeho milované Kamene Nekonečna. Bratia Russovci dokonca napísali aj falošné scenáre len preto, aby sa von nedostali žiadne podstatné informácie. Teraz sa však presuňme k novému traileru…

Infinity War
Zdroj: screenrant.com

Iron Manov nový oblek

Pravdepodobne najočakávanejším spotom na Super Bowle bol práve film Avengers: Infinity War. Nová ukážka samozrejme prišla a odhalila mnoho záberov, ktoré sme doteraz nemali možnosť vidieť. Každého zaujíma Iron Manov nový oblek, ktorý sa mu sám dokáže z kože poskladať na telo. Fanúšikovia už však dlhšie tušili, že sa práve v tomto filme dočkáme tzv. Bleeding Edge armoru. Pomocou Tonyho obľúbených nanotechnológii sa mu jeho oblek môže na tele poskladať kedykoľvek a kdekoľvek – Priamo z jeho kože. Okrem samotného skladania obleku môžete v traileri vidieť aj jeho nový dizajn (V scéne s Doctorom Strangeom).

Infinity War
Zdroj: collider.com

Kapitánove nové štíty

V novom spote sa taktiež v plnej kráse ukázal aj Kapitán Amerika, ktorý sa po filme Civil War spolu s polovicou Avengers skrýva pred svetlom sveta. Brada, dlhšie vlasy a oblek, ktorý nedokáže prezentovať jeho meno „Kapitán Amerika“. Ako sme mohli vidieť v Civil War, Steve Rogers sa spolu so svojim štítom vzdal aj svojej identity. Po príchode Thanosa na planétu Zem však aj on potrebuje nejaké zbrane – Tie mu pravdepodobne z vibránia zaobstará Black Panther vo Wakande. Jeho nové štíty (presne tak, má ich 2!) sa však vôbec nepribližujú ku tvaru štítu. Namiesto toho sa podobajú na štít, ktorý Kapitán používal v komiksoch po tom, ako sa pridal ku skupine Hydra.

Infinity War
Zdroj: collider.com

Spider-Man vo vesmíre?

Prehliadnuť sme nemohli ani Spider-Mana, ktorý sa v novom spote nachádza na vrchu Thanosovej lode – Vo vesmíre… Aj jeho oblek sa samozrejme dočkal veľkej zmeny, keďže bude používať tzv. Iron Spider armor od Tonyho Starka. Na sekundu sme dostali aj lepší pohľad na Teenage Groota alebo Thora s jedným okom. Všetko však nasvädčuje tomu, že vo filme bude mať opäť obe oči. Okrem iného nám celý trailer naznačuje to, že Avengeri budú počas celého filmu rozdelení na viac tímov. Pravdepodobne sa tak ich opätovného spojenia dočkáme až niekedy na konci snímky, kedy príde tá spomínaná legendárna scéna – 40 superhrdinov v jednom zábere.

Infinity War
Zdroj: collider.com

Po tomto filme by sme sa dokonca mali rozlúčiť s niektorými postavami, pretože sa určite dočkáme nejakej smrti. Stále tu však máme film Avengers 4, v ktorom by mohol Doctor Strange niekoho priniesť späť k životu. Taktiež s tým môže súvisieť cestovanie v čase, ktorého sa v Avengers 4 pravdepodobne dočkáme. Infinity War teda slúži na to, aby celý tím dostal poriadne na prdel. Až v ďalšom filme totiž všetko poriadne vyvrcholí. Stále však od Infinity War čakáme, že pôjde o jeden z najväčších filmov na svete. Dokáže sa postaviť legendárnym snímkam ako Titanic alebo Avatar a poraziť ich v zárobkoch?

ZDROJign

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -