Prinášame vám zoznam všetkých trailerov, ktoré boli odvysielané počas Super Bowlu 2020

Nenechajte si ujsť

Zoltán Hegyi
Zoltán Hegyi
Som mladý chalan, ktorý od narodenia miluje filmový svet. Na filmoch som vyrastal a chcem na nich aj zostarnúť. Verím, že každý si musí ísť za svojim snom a preto si aj ja teraz idem za tým svojim.

V noci z nedele na pondelok prebehol veľmi očakávaný Super Bowl 2020. Ten nám mimo amerického futbalu a vystúpenia speváckej dvojice J Lo a Shakiry priniesol veľké množstvo nových trailerov. Dostali sme úplne prvý náhľad do Marvel seriálov, ale aj nové trailery na filmy, ktoré k nám čoskoro prídu. Aké všetky Super Bowl trailery sme mali možnosť vidieť?

Super Bowl trailery v plnej paráde

Počas Super Bowlu 2020 nám bolo predstavených množstvo trailerov. Táto udalosť je známa tým, že si tvorcovia počas hry zaplatia reklamu, aby mohli promovať svoje oficiálne ukážky na filmy.

Super Bowl
Zdroj: comicbook.com

Jedná sa o úplne prvé trailery na snímky, alebo ďalšie ukážky na blížiace sa filmy. My sme si pre vás pripravili zoznam všetkých trailerov, ktoré na Super Bowle 2020 vyšli.

Black Widow

Ako prvú na zozname máme Black Widow, ktorá už je za rohom. Dostali sme nový TV spot, ktorý trvá 30 sekúnd. Je plný akcie, nových postáv a taktiež sa tam ukáže nový Marvel zloduch, Taskmaster. Black Widow sa bude predovšetkým zameriavať na udalosti, ktoré prebehli medzi filmami Captain America: Civil War a Avengers: Infinity War.

Mimo Scarlett Johansson sa dočkáme aj hereckých hviezd ako sú David Harbour, Florence Pugh a Rachel Weisz. Jedná sa o prvý film Štvrtej fázy, ktorý produkuje Kevin Feige a k nám do kín príde už 30. apríla!

The Falcon and the Winter Soldier, Loki a WandaVision

Ďalším na zozname je rovno trojica seriálov od Marvelu. Disney+ nám v Štvrtej fáze prinesie seriály ako The Falcon and the Winter SoldierWandaVision a Loki. Ako už názvy napovedajú, seriály sa budú zaoberať hlavnými protagonistami z filmov. Jedná sa o úplne prvú ukážku na túto trojicu.

Spot pod názvom „Big Game“ nám ukazuje zábery zo všetkých troch seriálov. Vidíme, ako sa Sam učí narábať so štítom, Wanda má svoj ikonický kostým z komiksov, Vision je nažive a Loki sa opäť niekomu vyhráža. Ako som už spomínal, všetky seriály sú zasadené do Štvrtej fázy. Ako prvý z nich uvidíme The Falcon and the Winter Solider už túto jeseň.

Mulan

Tento rok sa môžeme tiež tešiť na ďalší hraný remake originálneho príbehu od Disney. Mulan dostáva svoj finálny trailer a odhaľuje nám v ňom, ako sa z dievčaťa stáva nebojácny bojovník. Bude musieť vytrvať a prekonať všetky testy, aby sa z nej stala najslávnejšia bojovníčka všetkých čias.

V podobe Mulan sa nám predstaví herečka Yifei Liu. Vo filme sa taktiež objaví aj majster bojových umení Jet Li, ktorý stvárňuje cisára. Film k nám dorazí už 26. marca tohto roku.

Top Gun: Maverick

Ako ďalší máme na zozname film Top Gun: Maverick. Je to pokračovanie, ktoré k nám prišlo po neuveriteľných 30-tich rokoch. Super Bowl nám priniesol takmer 30-sekundový spot, ktorý je plný lietania, akcie a Toma Cruisa!

Pete „Maverick“ Mitchell (Tom Cruise) bude musieť čeliť neistej budúcnosti a vysporiadať sa s démonmi jeho minulosti. Podľa všetkého bude musieť Maverick bojovať so svojimi najväčšími strachmi a čeliť všetkým prekážkam, ktoré ho čakajú v tomto pokračovaní. Na film sa môžeme tešiť už 16. júla. Bude sa jednať o skutočnú nostalgiu.

Nie je čas zomrieť

V poradí už 25. sfilmovaný príbeh o tajnom Agentovi 007. Aj James Bond dostáva svoju ukážku na Super Bowle. V podstate nám toho trailer veľa neprezradil, no my sme znova dostali poradnu dávku akcie. Piaty a zároveň posledný James Bond film v hlavnej úlohe s Danielom Craigom by sme si mali vychutnať v kinách už 8. apríla tento rok.

Príbeh sa bude točiť okolo Jamesa Bonda, ktorý zanechal služby a užíva si na Jamajke. Všetko sa však zmení, keď ho jeho starý priateľ z CIA požiada o pomoc. Začína sa zbesilá jazda, ktorá ukončí túto pentalógiu a navždy sa rozlúčime s Danielom Craigom ako agentom 007.

Neviditeľný muž

Tentokrát sa pozrieme na nový horor s názvom Neviditeľný muž. Príbeh je moderným spracovaním klasického monštra, ktoré je známe tým, že ho nie je vidno. Film sa točí okolo ženy, ktorá žije vo vzťahu s nebezpečným bohatým vedcom. Jedného dňa sa k nej dostanú správy o tom, že sa jej muž zabil.

Cecialia Kass (Elisabeth Moss) si ale po slede nevysvetliteľných udalostí začína všímať, že sa možno nejednalo o samovraždu, ale o nebezpečný experiment! Tento veľmi zaujímavý a nevídaný horor k nám do kín príde už 5. marca 2020.

Mimoni: Zloduch prichádza

V roku 2015 sme dostali úplne prvý spin-off animák zo sveta o geniálnych zloduchoch. Film Ja, zloduch o svojskom zlodejovi nám priniesol rovno 2 pokračovania. Medzi druhou a tretou časťou sme dostali animovaný film o Mimoňoch, ktorý nám ukazuje celú cestu od ich počatia až ku dňu, kedy sa ich cesty pretli s ich pánom, Gruom.

Krátke promo, ktoré trvá 30 sekúnd, nám úplne na konci ukazuje, že plnohodnotný trailer na pokračovanie dostaneme už túto stredu. Mimo toho nám trailer toho moc zatiaľ neukazuje. Prvé zábery nám odhaľujú nové zábavné dobrodružstvo, ktoré bude tentokrát obohatené aj s mladým, ešte nepopulárnym Gruom.

Hunters

Posledný na našom zozname je nový seriál Amazonu, Hunters. Dej príbehu sa bude odohrávať v roku 1977 v New York City. Skupina, ktorá si hovorí Hunters, je známa tým, že chytajú nacistov, ktorí žijú medzi nami. Títo nacisti majú v pláne vybudovať Štvrtú ríšu priamo v Spojených štátoch.

Práve naša skupinka lovcov sa postará o to, aby sa im to nepodarilo a nacistom prinesú spravodlivosť, akú si zaslúžia. Seriál bude vychádzať pod značkou Amazonu a prvého dielu sa dočkáme už 21. februára tohto roku!

Toto bol náš prehľad o tom, aké Super Bowl trailery sme tento rok dostali. Dúfame, že sa čoskoro dočkáme plnohodnotných a oficiálnych ukážok, aby sme vám toho mohli priniesť viac. Medzitým si môžete skrátiť čakanie prečítaním si ďalších článkov, kde sa jednotlivým snímkam venujeme viac.

Ste spokojní s tohtoročnou dávkou trailerov? Pozreli ste si ich všetky? Napíšte nám to do komentárov!

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -