Super Mario 3D World prichádza na Nintendo Switch, trailer prezrádza dátum vydania

Nenechajte si ujsť

Róbert Herda
Róbert Herda
Ahoj, ako si si už mohol prečítať, volám sa Róbert. Videohrám, knihám a hlavne kinematografii ako médiám, ktoré sú určené na rozprávanie príbehov, sa venujem už nejakú tú dekádu (ak si dobre pamätám, tak vlastne od dôb, čo som začal registrovať okolie). Najmä preto sa snažím všetko, čo z týchto oblastí prichádza skúmať a nezriedka analyzovať. Momentálne pracujem aj na vlastnej tvorbe a popritom sprostredkúvam čitateľom rôzne novinky, dojmy a recenzie z týchto oblastí.

Mario opäť na scéne

Po nie až tak dávnych náznakoch tu máme oficiálne potvrdenie. Super Mario 3D World sa dočká ďalšieho uvedenia, pričom nový zverejnený trailer rovno prezrádza dátum vydania. Stihne vyjsť port jedného z najlepších zástupcov žánru ešte tento rok?

Na poli hier pre všetky vekové kategórie snáď nejestvuje úspešnejšia značka, než je obľúbený a nezriedka velebený Mario. Hoci dobre známy Crash Bandicoot svojho času atakoval túto pozíciu, po potom, čo sériu opustilo štúdio Naughty Dog, to s ním šlo dolu vodou.

Sympatický inštalatér si teda udržal svoj štatút kráľa platformového žánru. Hier, v ktorých sa kultová postavička objavila je skutočne veľké množstvo, pričom Nintendo spravidla portuje staršie hry na svoju súčasnú platformu s názvom Switch.

Super Mario 3D World má trailer a aj dátum vydania

A presne tým je nová verzia spomínaného titulu. Z ukážky sa zdá, že vizuálna stránka, nápaditosť hrateľnosti a vlastnej aj jej jednoduchosť zostávajú zachované. Trailer hýri originálnymi nápadmi, zábavným a svižným jadrom hrateľnosti, no nezabúda sa ani na srdečný humor.

Súčasťou balíčku má byť i nový prídavok nazvaný Bowser’s Fury. Ten a vlastne aj ďalšie novinky budú predstavené v nasledujúcich týždňoch, či mesiacoch. Pravdepodobne sa autori rozhodnú venovať očakávanému titulu samostatné Nintendo Direct alebo aspoň časť z neho.

Super Mario 3D World dátum vydania
Zdroj: videogameschronicle.com

Oficiálne vydanie, žiaľ, nie je naplánované na tento rok, čiže si musíte vystačiť so sériou All-Stars titulov. Každopádne, ak sa už teraz neviete dočkať 3D World, kvôli jeho dátumu vydania si nechty obhrýzať dlho nebudete.

Super Mario 3D World na Nintendo Switch má totiž doraziť do našich herných zariadení 12. februára 2021, takže na začiatku nadchádzajúceho roku. Cenovka je pritom momentálne nastavená na 57,99 €.

V najbližšej dobe budeme očividne zasypaný rôznymi Mario hrami. Plánujete kúpu 3D World, prípadne svoje financie investujete do kolekcie All-Stars? Či snáď oboje? Určite nám dajte vedieť prostredníctvom komentárov. 

Zdroj: YouTube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -