Supergirl dostáva vlastný film! Bude patriť do vesmíru s Justice League?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Supergirl dostáva vlastný film!

Filmový vesmír DC to pri dnešnej konkurencii veru nemá ľahké. Štúdio nám však sľubovalo, že už čoskoro sa to zmení. Z DC Extended Universe sa stal Worlds of DC, avšak to čo sa sľubovalo, sa nestalo. Warner Bros síce túto sériu na Comic-Cone premenovalo, no zabudlo vydať oficiálny zoznam ich pripravovaných filmov. Nuž, práve sme sa dozvedeli názov jedného z nich, keďže podľa všetkého tam mal byť zaradený aj film so samotnou sesternicou Kal-Ela, Supergirl.

Ide teda o jednu z tých väčších DC postáv, ktorá sa už dokonca mala objaviť aj vo vlaňajšej Justice League, bohužiaľ len v Snyderovej verzii. Tú sme ale pochopiteľne nikdy nevideli. Jedna z vystrihnutých scén nám však ukázala Batmana, ktorý sa pozerá na hologram, na ktorom je práve Kara Zor-El. Snyder neskôr potvrdil, že Supergirl v tomto filme a aj v celom vtedajšom DCEU naozaj mala svoje miesto.

Vymazaná scéna s hologramom Supergirl
Vymazaná scéna s hologramom Supergirl; Zdroj: youtube.com

Spoločný Supergirl/Superman film?

Film by teda podľa všetkého mal byť spin-off Muža z Ocele, či sa však oň postará Snyder nevieme. Síce má teda Supergirl veľmi zaujímavý príbeh, čo by sme asi oveľa radšej videli by bol spoločný film s ňou a jej bratrancom. Tento aspekt napríklad úplne chýbal v seriáli Supergirl zo stanice CW. Vidieť teda Supermana ako zaučuje svoju sesternicu a neskôr ako by sa obaja museli niekomu postaviť, to by bol určite film, ktorý by sme veľmi radi videli. Najmä by sa asi každému splnil sen o pokračovaní filmu Man of Steel, ktoré každý chce už od roku 2013.

Určite bude zaujímavý aj výber herečky, keďže tak ako pri Flashovi, herci zo seriálov sú v oddelenom vesmíre od toho filmového. Ako to teda bude so Supergirl uvidíme, my hlavne chceme, aby si Warner Bros už dalo všetko do poriadku. Ich hlavnou chybou je totiž to, že nemajú absolútne žiaden plán, kam by sa chceli v tejto sérii posúvať. Ak chcú teda aspoň dobehnúť Marvel, už si nemôžu dovoliť žiadnu chybu. Uvidíme teda, či im práve film so Supergirl pomôže, každopádne, ak by tvorcovia dodržiavali príbehy z komiksov, garantujem vám fantastický team-up film so Supermanom.

Supergirl v seriáli od CW; Zdroj: hdqwalls.com

Ste radi, že sa pripravuje film so Supergirl? Tiež by ste boli radi, keby išlo o spoločný film so Supermanom? Sledujete seriál Supergirl? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: cbr.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -