Superhrdinovia budú mať vo filme Avengers 4 okrem Thanosa ešte omnoho väčšie problémy!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Síce ešte ani nezačala zima, no už teraz sa všetci správni fanúšikovia Marvelu tešia na jar. Dôvod? Nie, počasie teraz naozaj nemám na mysli. Narážam totižto na dátum vydania filmu Avengers 4. Po Infinity War sme ostali v šoku, no nie bez toho, aby sme okamžite chceli vedieť viac. Na samotné pokračovanie si budeme musieť počkať až do mája 2019. Dovtedy nás však tí najväčší zvedavci kŕmia novými informáciami, ktoré nám toto čakanie skrátie. Dnes sa pozrieme na to, prečo to budú mať superhrdinovia v Avengers 4 naozaj ťažké!

Čo ak by sa Captain Marvel ukázala už v Avengers: Infinity War?
Zdroj: blu-space.cz; deviantart.com

Superhrdinovia v Avengers 4 to budú mať ťažké!

Marvel je neskutočne tajnostkárska korporácia. A pochopiteľne. Asi žiadne iné filmové štúdia sa nesnaží viac zadržať nekontrolovaný prietok informácií o ich nových projektoch. Aj tak sa však občas stane, že niečo málo im unikne. Vrátane kompletného popisu očakávaného Avengers 4 traileru. Oficiálna pozornosť spoločnosti je totižto stále zameraná na film Captain Marvel, ktorý sa do kín dostane dva mesiace pred veľkolepou tímovkou. O nových Avengers tak informácie prúdia zo všetkých zdrojov, oddnes vrátane hračkárskeho trhu. Nové akčné figúrky totižto odhaľujú, že okrem Thanosa sa objaví ešte väčší a horší záporák!

Portál CBM nám po novom odhaľuje, že vo filme sa dosť možno objaví úplne nový záporák. Taký, ktoré je omnoho silnejší ako Thanos. Že to znie nereálne? To si asi povie každý. Popis nových akčných figúrok však nemožno prehliadnuť. S filmom Avengers 4 logicky vyjde nový merchandise a aj keď je samotná premiéra ešte celkom vzdialená, informácie o tomto tovare sú už verejné.

Uniknutý concept-art z filmu Avengers 4
Zdroj: fortressofsolitude.co.za

Napríklad ku jednej figúrke máme napísané: „Asgarďan Thor drží svoj mocný Stormbreaker v boji proti novým nepriateľom.“ Aby to nestačilo, ku králičkovi sme dostali popis: „Rocket sa spája s novým tímom, aby ustrážil galaxiu pred ešte väčšou hrozbou.“ V tomto momente je nemožné uhádnuť, kto by tento nový záporák mohol byť. Ak sa však naozaj ukáže, že názov pokračovania bude Avengers: Annihilation, fanúšikovia si sú istí, že ním bude desivý Annihilus.

Čo čakať? To nevie naozaj nikto. Po Infinity War však dáva zmysel, že Marvel nám prinesie správne šokujúci film plný zvratov a nečakaných udalostí. Len tak budú fanúšikovia spokojní.

Bola zverejnená oficiálna synopsa a logo k filmu Avengers 4!
Zdroj: marvel.com

Čo na to vravíte? Myslíte si, že po všetkých informáciách o Avengers 4 je tento kúsok novinky dosť možno najdôležitejší?

Zdroj: comicbookmovie.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -