Filmy

Superhrdinovia budú mať vo filme Avengers 4 okrem Thanosa ešte omnoho väčšie problémy!

Síce ešte ani nezačala zima, no už teraz sa všetci správni fanúšikovia Marvelu tešia na jar. Dôvod? Nie, počasie teraz naozaj nemám na mysli. Narážam totižto na dátum vydania filmu Avengers 4. Po Infinity War sme ostali v šoku, no nie bez toho, aby sme okamžite chceli vedieť viac. Na samotné pokračovanie si budeme musieť počkať až do mája 2019. Dovtedy nás však tí najväčší zvedavci kŕmia novými informáciami, ktoré nám toto čakanie skrátie. Dnes sa pozrieme na to, prečo to budú mať superhrdinovia v Avengers 4 naozaj ťažké!

Čo ak by sa Captain Marvel ukázala už v Avengers: Infinity War?

Zdroj: blu-space.cz; deviantart.com

Superhrdinovia v Avengers 4 to budú mať ťažké!

Marvel je neskutočne tajnostkárska korporácia. A pochopiteľne. Asi žiadne iné filmové štúdia sa nesnaží viac zadržať nekontrolovaný prietok informácií o ich nových projektoch. Aj tak sa však občas stane, že niečo málo im unikne. Vrátane kompletného popisu očakávaného Avengers 4 traileru. Oficiálna pozornosť spoločnosti je totižto stále zameraná na film Captain Marvel, ktorý sa do kín dostane dva mesiace pred veľkolepou tímovkou. O nových Avengers tak informácie prúdia zo všetkých zdrojov, oddnes vrátane hračkárskeho trhu. Nové akčné figúrky totižto odhaľujú, že okrem Thanosa sa objaví ešte väčší a horší záporák!

Portál CBM nám po novom odhaľuje, že vo filme sa dosť možno objaví úplne nový záporák. Taký, ktoré je omnoho silnejší ako Thanos. Že to znie nereálne? To si asi povie každý. Popis nových akčných figúrok však nemožno prehliadnuť. S filmom Avengers 4 logicky vyjde nový merchandise a aj keď je samotná premiéra ešte celkom vzdialená, informácie o tomto tovare sú už verejné.

Uniknutý concept-art z filmu Avengers 4

Zdroj: fortressofsolitude.co.za

Napríklad ku jednej figúrke máme napísané: “Asgarďan Thor drží svoj mocný Stormbreaker v boji proti novým nepriateľom.” Aby to nestačilo, ku králičkovi sme dostali popis: “Rocket sa spája s novým tímom, aby ustrážil galaxiu pred ešte väčšou hrozbou.” V tomto momente je nemožné uhádnuť, kto by tento nový záporák mohol byť. Ak sa však naozaj ukáže, že názov pokračovania bude Avengers: Annihilation, fanúšikovia si sú istí, že ním bude desivý Annihilus.

Čo čakať? To nevie naozaj nikto. Po Infinity War však dáva zmysel, že Marvel nám prinesie správne šokujúci film plný zvratov a nečakaných udalostí. Len tak budú fanúšikovia spokojní.

Bola zverejnená oficiálna synopsa a logo k filmu Avengers 4!

Zdroj: marvel.com

Čo na to vravíte? Myslíte si, že po všetkých informáciách o Avengers 4 je tento kúsok novinky dosť možno najdôležitejší?

Zdroj: comicbookmovie.com

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Filmy

  AMUNDSEN - výpravný film o slávnom objaviteľovi vznikal aj v Prahe

  Filmy

  TROLL: Príbeh o chvoste – nový film od tvorcov Shreka či Madagaskaru

  Filmy

  Reštart série Sám Doma na Disney+ spoznal svoju náhradu za Kevina

  FilmyTrailery

  Najnovší trailer k hororu Nenávisť ukazuje svoje krvavé hodnotenie R

  Pridaj komentár