Veľký moment: Toto je nový Superman namiesto Henry Cavilla

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nový Superman dostáva prvý náhľad

Netrpezlivo sme čakali, kým dostaneme novú podobu Muža z ocele. Vďaka prívpevku od Jamesa Gunna je to konečne tu. Poskytol nám ho na svojej sociálnej sieti Threads a tak dostáva jeho Superman prvý náhľad. Kryptoňan sa ukazuje v podobe, v ktorej si ho určite mnohí zamilujú a dokazuje, že rola Davidovi Corenswetovi naozaj sedí.

Gunn, nová hlava filmovej podoby DC, často poteší fanúšikov svojimi príspevkami. Len nedávno dal kreatívnym záberom s odrazom v helme najavo, že sa začala nakrúcať druhá séria Peacemakera. Teraz nám odhaľuje Kal-Ela chystajúceho sa na tvrdý boj v jeho filme Superman (predtým nazvaný Superman: Legacy).

 

Post by @jamesgunn
View on Threads

 

Kombinuje viaceré milované prvky

Vidíme kombináciu viacerých prvkov v kostýme, čím sa šikovne prepája klasická éra 70. rokov z predošlým filmovým stvárnením. Fanúšikov dokonca teší, že sa vrátil ikonický prvok – červené „slipy“. Zároveň si hneď všimli, že je oblečenie špinavé a ošúchané, čím dostávame najavo, že hrdina už má za sebou boj. Na ten najväčší sa však ešte len chystá. Vonku za oknom sa totiž odohráva tajomný a zrejme mimozemský útok na Metropolis.

Jediný obrázok skvele korešponduje s témami filmu, ktoré nám predtým odhalil jeho tvorca. Hovorí o mužovi zo zničenej planéte Krypton, ktorý sa snaží nájsť svoju novú identitu na Zemi a v ľudskom svete. Nájde ju práve v ochrane a dávaní nádeje.

 

Post by @jamesgunn
View on Threads

 

Ťažký súboj a známe tváre

Supermana tu hrá 30-ročný David Corenswet, ktorého môžeme poznať zo seriálu Hollywood či filmu Pearl. Jeho milovanú Lois Lane tu stvárni Rachel Brosnahan známa z Marvelous Mrs. Maisel. Jeho najväčšieho nepriateľa, Lexa Luthora bude hrať Nicholas Hoult, ktoré sme už videli v komiksových spracovaniach ako Beasta v konkurenčných X-Menoch.

Objaví sa tu aj rada ďalších hrdinov, medzi nimi Metamorpho (Anthony Carrogan), Mister Terrific (Edi Gathegi), Green Lantern/Guy Gardner (Nathan Fillion) či Hawkgirl (Isabela Merced). Ako nám opätovne pripomína nový obrázok, snímka má stanovenú premiéru na 11. júla 2025.

Páči sa vám aký dostal Superman prvý náhľad? Čo hovoríte na jeho kostým? Páči sa vám toto prevedenie? Čo si myslíte, že sa deje v pozadí? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: Threads / James Gunn

 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -