Superman vzlieta v prvom traileri na druhú sériu Supergirl

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Superman po piatich rokoch znovu na televíznej obrazovke

Isto si pamätáte na kultový seriál spred piatich rokov, Smallville. Desaťročná jazda s najobľúbenejším superhrdinom na svete, bola pre komiksové seriály absolútne prelomová, taktiež posledná v televízii s týmto superhrdinom. Vďaka tomuto seriálu si dnes fanúšikovia ale môžu vychutnávať seriálový arrow-verse, skombinovaný zo štyroch komiksových seriálov (Arrow, Flash, Legends of Tommorow a Supergirl). Epická podívaná to bude určite, hlavne preto, lebo už aj spomínaný „Muž z Ocele“ si v ňom spraví svoj debut.

Z plátien kín si teda Superman päť rokov od ukončenia seriálu Smallville, zaletí opäť do telky. To však už novinka žiadna nie je, novinkou je, že si dnes môžeme vychutnať prvý oficiálny pohľad na supiša v akcii, teda v prvom traileri na druhú sériu Supergirl. Ešte predtým než ho ale zapnete. Predstaviteľ supiša Tyler Hoechlin povedal, že sa budú v seriály snažiť o stvárnenie tejto postavy „čo najpresnejšie ku komiksu“. Milovníci Christophera Reeva, starých supermanovských filmov a seriálu Smallville, by si teda mali prísť na svoje. Teraz už spomínaný trailer a nezabudnite, Supergirl pokračuje už 10. Októbra, tak buďte pri tom.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=nvzqZKYqQX0]

Presvedčil vás Tyler Hoechlin, že sa hodí na rolu Supermana? Zapnete druhú sériu Supergirl? Vaše názory nám píšte do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -