Nový trailer ku krátkometrážnemu seriálu Survive nám ukazuje herečku Sophie Turner v mrazivom boji o prežitie

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Síce bude jedna časť trvať len krátkych 10 minút, najnovší trailer k nadchádzajúcemu seriálu Survive dokáže aj tak upútať svojim kvalitným obsahom. Nechýba ani stále dozrievajúca Sophie Turner, pre ktorú to bude po seriáli Game of Thrones ďalší seriálový projekt.

Táto krátkometrážna séria bude natočená podľa knižnej predlohy spisovateľa Alexa Morela. Príbeh nás zavedie do mrazivých hôr, kde sa bude musieť dvojica hlavných postáv predierať náročnými podmienkami. Mladej herečke bude robiť spoločnosť Corey Hawkins, ktorého sme si mohli všimnúť napríklad v oscarovom filme BlacKkKlansman z roku 2018.

Survive seriál trailer Sophie Turner
Zdroj: somagnews.com

Trailer k seriálu Survive je plný napätia

Konečne sme sa dočkali lepšieho pohľadu na ženskú hlavnú postavu Jane (Sophie Turner). Tá vo svojom živote bojuje proti vnútorným démonom a snaží sa prekonať traumu z minulosti. No z nevinného súboja v hlave sa zrazu stáva aj boj o prežitie v reálnom svete.

Psychicky nestabilná Jane totiž nastúpi do lietadla, ktoré do cieľovej destinácie nikdy nedorazí. Namiesto toho sa po tragickej havárii, spoločne s jediným preživším Paulom (Corey Hawkins), postaví tvárou v tvár nepriaznivému osudu. Pripravovaných 8 častí seriálu Survive nám dokopy zaberie 120 minút, a čo nás čaká nám prezradil najnovší trailer.

Na akej platforme sa bude seriál streamovať?

Ak vás trailer zaujal, určite vás bude zaujímať to, kde si seriál Survive budeme môcť pozrieť. Tentokrát to nebude Netflix, ani žiadna známa streamovacia služba. Najnovší krátkometrážny výtvor režiséra Marka Pellingtona nájdeme na nadchádzajúcej mobilnej platforme Quibi.

Stiahnuť si ju budeme môcť už 6. apríla 2020 – podporovať bude operačné systémy Android a iOS. Jedinečnosťou aplikácie je fakt, že by sme v nej hľadali obyčajné seriály alebo filmy len márne. Odlišovať sa bude práve tým, že v nej nájdeme len krátke výtvory v dĺžke maximálne do 10 minút.

Quibi svoju mobilnú aplikáciu navrhlo tak, aby sledovanie obrazovky našich smartfónov či tabletov nebolo otravné a zbytočne zdĺhavé. Z toho dôvodu sa namiesto klasických seriálov dočkáme projektov vytvorených presne na mieru.

Jedným z nich bude aj seriál Survive, ktorý nebude zďaleka jediným výtvorom. Ak chcete aplikáciu Quibi preskúmať lepšie – nová streamovacia platforma ponúka svoje služby zadarmo na 90 dní, aby sme si naše dni v karanténe mohli skrátiť niečím zaujímavým.

Ako môžeme vidieť, trailer k seriálu Survive vyzerá naozaj zaujímavo a pozrieť si ho budeme môcť už o niekoľko dní. Skúsite skúšobnú dobu a dáte aplikácii Quibi šancu? Vaše názory nám nezabudnite zanechať v sekcii komentárov. 

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -