Seriály

Legendárni Susedia po 10 epizódach nekončia! Čaká nás svetlá budúcnosť?

Obnovení Susedia ešte nekončia!

Užívate si Susedov každý Pondelok? Nuž, máte sa na čo tešiť. Zábavné pondelky s našou milovanou partiou totižto rozhodne nekončia! Zatiaľ všetky nové epizódy štvrtej série mali neuveriteľnú sledovanosť, no a pochopiteľne, také niečo netreba brať na ľahkú váhu. Obzvlášť nie pri slovenskej televízii, ktorú čoraz viac mladí ľudia vypínajú!

Susedov si však obľúbili mladí aj starí a preto určite nie je prekvapením, že nová séria, ktorá mala mať len 10 epizód sa predlžuje. Teda nevieme isto, či to bude predĺženie série alebo rovno robenie novej, no jednoducho sa dočkáme oveľa viac epizód, ako sa pôvodne plánovalo. Túto informáciu nám oznámila oficiálna facebooková stránka seriálu, nasledujúcim videom:

Naši Susedia pre vás majú PREKVAPKANIE, pozrite si toto video až do konca! :)

Uverejnil používateľ Susedia Streda 31. januára 2018

My sme z nových Susedov zatiaľ veľmi nadšení. Obnovenie po 10 rokoch sa rozhodne vydarilo. Zatiaľ každá epizóda je lepšia a lepšia, a treba uznať, že sa pomaly dostávame do krásnej roviny, z ktorej pred 10 rokmi Susedia odišli. O koľko epizód sa teda štvrtá séria rozšíri? To zatiaľ netušíme, vraj sa však informáciu dozvieme v správnom čase. Určite by sme teda mali počítať s menšou pauzou po 10. dieli. Každopádne, toto obnovenie je len prvým krokom k svetlej budúcnosti Susedov, v prípade, že si samozrejme udržia kvalitu.

Čo vravíte na pokračovanie nových dielov? Boli by ste radšej, keby išlo len o pôvodných 10 epizód? Čo vravíte na doterajšie diely? Napíšte nám do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Seriály

  Hrdinovia čo zločinci? Ako najvýznamnejší vojnoví špióni zmenili dejiny

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  OdporúčameSeriály

  Čo bude v MCU nasledovať po udalostiach filmu Avengers: Endgame?

  RebríčkySeriály

  TOP 10 najsmutnejších momentov v seriáli Rick a Morty

  Pridaj komentár