Ako pokračuje úspešné obnovenie legendárneho slovenského sitcomu? | Susedia S04E02 – Profesor

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Susedia 2018: Ako dopadol druhý diel z novej série Susedov?

Týždeň prešiel, a my sme sa tentokrát už s radosťou vrátili do nových bytoviek. Tie boli teraz už zariadené a musím povedať, že sa na to hneď inak pozeralo. Mnoho ľudí ale povedalo, že síce prvý diel vyšiel, išlo v podstate o druhý pilot. A ten predsa musel mať trošku iné hodnoty na recenzovanie. Hlavné teda mali byť nasledujúce diely, ktoré by ukázali, ako to bude fungovať ďalej. To teda pochopiteľne platí už pri druhej epizóde.

No a musím povedať, že ja som veľmi spokojný aj teraz. Tentokrát mi to dokonca prišlo ešte viac podobné so starými dielmi, ako ten prvý. Nie šikovnou zápletkou, jednoducho humorom a vlastne celkovým spôsobom natočenia. Krásne to plynulo, možno trošku rýchlejšie a opäť som sa skvelo bavil. Myslím teda, že tak ako som vravel pri prvom dieli, ten štýl jednoducho bude fungovať aj teraz. Zápletka tejto epizódy bola dosť dobrá, i keď tvorcovia museli niekedy čo-to robiť, aby zakryli menšiu nelogickosť. Tak to ale bolo vždy, a myslím, že aj teraz sa to podarilo.

Druhá epizóda nových Susedov nás opäť skvelo pobavila
Druhá epizóda nových Susedov nás opäť skvelo pobavila; Zdroj: videoarchiv.markiza.sk

Chémia medzi hercami už bola lepšia. Ešte stále však podľa mňa nebola tam kam sa ešte len dostane. V tomto dieli sa mi ale nepáčilo využitie novej postavy Andrejky, ktoré mi prišlo trochu zbytočné a aj nútené. O herečke nevravím, tá hrá dobre. Iba vtipy s ňou boli zrovna tie, ktoré podľa mňa trochu nefungovali. Avšak, to sú asi naozaj jediné vtipy, ktoré v epizóde nepristali ako mali. Na konci sme ešte dostali krásne privítanie Marty, i keď musím tiež rypnúť, že to bolo lepšie myslené ako prevedené. Tam mi trošku začal drhnúť scenár a strih. Ale to je asi všetko pre epizódu Profesor. Bola to zábava v akú som dúfal, a presne ako som vravel pri prvom dieli, len to bude lepšie a lepšie, čo aj bolo. Uvidíme, čo na nás vytiahnu nabudúce. Zatiaľ veľká spokojnosť s dvoma dielmi.

Ako sa vám páčila epizóda Profesor? Bola podľa vás lepšia ako tá prvá? Čo zatiaľ vravíte na obnovenie Susedov? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -