Aký dopad mal návrat Marty Sladkej do nových Susedov? | Susedia S04E03 – Výročník

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Susedia 2018: Marta Sladká sa vrátila do Susedov! Ovplyvnilo to kvalitu novej časti?

Tretí diel teda máme za sebou, no a tentoraz išlo opäť o veľmi očakávanú epizódu. Ide totižto o prvý diel, v ktorom už vidíme dokopy kompletnú partiu. Áno, Marta Sladká je konečne späť v seriáli. Ako to ale dopadlo? Mladá Andrejka totižto doteraz slúžila ako správkyňa bytovky no zároveň ako menšia náhrada za Martu. Ako to teda bude fungovať s dvoma takýmito postavami?

To sme sa zatiaľ nedozvedeli, keďže Andrejka sa v tejto epizóde vôbec neobjavila. No a bol to celkom dobrý ťah, keďže Marta mohla vyznieť naplno. Milé prekvapenie taktiež bolo to, že si Marta nebrala žiaden extra čas. Bola v epizóde rovnako dlho ako kedysi. No a samozrejme, pani Sládečková bola opäť v tejto roli vynikajúca. Hrá ju neuveriteľne rovnako, čo aj mňa príjemne prekvapilo.

Marta je opäť skvelá!
Marta je opäť skvelá!; Zdroj: videoarchiv.markiza.sk

Ako teda pokračuje naša hlavná štvorica? Dej tentoraz bol veľmi prostý a práve tento z nových dielov fungoval asi najviac. Veľmi pripomínal klasickú epizódu a vôbec nepôsobil pritiahnuto za vlasy ako trochu ten minulý. Musím však teraz už konečne povedať to, o čom som nevravel v prvých dvoch epizódach, lebo som myslel, že to je len dočasný problém. V porovnaní so starými epizódami sa mi zdá, že je tam až príliš mnoho sexuálneho dialógu a narážok. Táto téma sa v Susedoch objavovala vždy, no vždy mi to pripadalo, že to bola jedna narážka za epizódu.

Teraz mi to ale pripadá, že tvorcovia to neustále musia presadzovať. A trošku to uberá z tej rodinnej zábavy. A napríklad, trochu mi to ničí postavu Lászla, keďže takmer vždy on začne túto tému spomínať. To je teda „problém“, ktorý sa dúfam trochu vyrieši. Avšak, tretí diel zatiaľ beriem ako najlepší z týchto nových a myslím, že už to chytá svoju farbu, aby sa to mohlo vysielať každý rok po 16 epizódach. Trošku len upraviť tú formu a máme to. Veď už aj herci vyzerali spolu prirodzenejšie. Ide to zatiaľ stále skvelým smerom.

Ako hodnotíte tretiu epizódu nových Susedov? Súhlasíte s mojou kritikou? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -