Televízia Markíza oficiálne potvrdzuje návrat legendárnych Susedov! Kedy si pozrieme nové časti?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Len deň dozadu sme vás informovali o správe, ktorá predpokladala, že na naše obrazovky sa vráti seriál Susedia. Podľa všetkého sa na televíziu Markíza pôvodná zostava vráti už budúci rok. My sme sa ale nechceli zbytočne radovať a ani sme nechceli prehnane upozorňovať na nepotvrdené informácie. Predsa len, od pôvodného zrušenia po troch sériách v roku 2007 sa o tejto možnosti neúspešne diskutovalo mnohokrát. Teraz sme sa však konečne dočkali oficiálneho prehlásenia priamo od Markízy. Pre starých fanúšikov a milovníkov nostalgie určite pôjde o skvelé správy!

susedia
Zdroj: www.blog.cz

Je to potvrdené, Susedia sa vrátia! Kedy nám zaklopú na dvere?

Markíza aktuálne oficiálne potvrdila prípravy nových častí Susedov, ktoré plánuje uviesť do vysielania už relatívne skoro. Pre spravodajský portál Aktuality to uviedol riaditeľ PR a marketingu Markízy, Michal Borec:

„Televízia Markíza pripravuje návrat legendárnych Susedov. Nové diely bude televízia vysielať v roku 2018.“

Pozitívna minulosť, neistá budúcnosť

Najúspešnejší seriál našej krajiny vznikol po silnej odozve taktiež nie málo obľúbenej relácie Hurikán. V nej Peter Marcin a Andy Kraus, spolu s ďalšími hviezdami, vystupovali v skečoch s rôznymi originálnymi postavami. Medzi ne patrili aj dvaja susedia František Stromokocúr a Lászlo Komárom. Práve ich vtipné príhody a príbehy sa stali základom toho, čo vyústilo do finálnej podoby vo forme sitcomu Susedia. Prekvapivo, vzhľadom na popularitu, boli odvysielané iba tri série.

Teraz odhadovať, koľko sérií sa dočkáme, je momentálne absolútne zbytočné a nepotrebné. Aj napriek tomu sa medzi pôvodnými fanúšikmi objavila sporná otázka. „Čo ak sa noví Susedia nepriblížia kvalitou starým sériám, alebo dokonca zlyhajú?“ Pesimizmus z tejto stránky vôbec nie je nemiestny.

susedia
Zdroj: aktuality.sk

Markíza totižto začína na nových častiach Susedov pracovať v období, kedy si chce ku svojmu živobytiu prilepšiť oživením mnohých televíznych hitov z minulosti. Robí tak kvôli nedávnym neúspechom. V posledných rokoch sa medzi ne môžu zaradiť relácie Divoký Zapadákov, Baby Boom, Doktori, Hviezdna párty, Atletiko Cvernofka a Ostrov. Z časti výrazne sa uchytili Horná Dolná, Kredenc či Dobre vedieť. Aj momentálne najúspešnejšie programy však výrazne strácajú divákov.

Čo si myslíte vy? Tešíte sa na oživenie Susedov, s ktorými Markíza z minulosti prináša aj relácie Let’s Dance, Pevnosť Boyard, Vylomeniny či Komisár Rex? Alebo veríte, že sa po jedenástich rokoch nevyrovnajú pôvodnému populárnemu sitcomu?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -