Vyhrajte lístky do kina na celý rok úplne zadarmo spolu s filmom SLUŠNÍ CHLAPCI

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Mám 22 rokov, študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Lístky do kina zadarmo s filmom Slušní chlapci

Lístky do kina zadarmo – Slušní chlapci vám prinášajú slušne veľkú súťaž. Spolu so spoločnosťou Forum Film Slovakia a novým filmom Slušní chlapci môžete vyhrať vstupenky na jeden rok do Vášho kina. Presnejšie sa jedná o vstupenky do kín siete CINEMAX, ktoré sa nachádzajú v každom väčšom meste. Vstupenky budú platné do Vami vybraného kina.

Počet vstupeniek je 30 kusov a môžete ich uplatniť počas celého roka 2020 na akýkoľvek film. Podmienky sú jednoduché, keďže stačí odfotiť svoju vstupenku na film Slušní chlapci, fotku nahrať do komentára v nižšie priloženom príspevku a automaticky budete v hre o vstupenky na rok do Vašeho kina. Nie je čas strácať čas, keďže sa losuje už 13. februára.

Prečo vidieť film Slušní chlapci?

A prečo sa oplatí vidieť novinku Slušní chlapci? Jedným z dôvodov je nabité herecké obsadenie, ktoré obsahuje mená ako Matthew McConaugheyCharlie HunnamHugh GrantColin FarrellMichelle DockeryJeremy Strong či Henry Golding. Ďalším dôvodom je režisér Guy Ritchie, ktorý je kráľom kriminálnych komédií a tentokrát si pre nás pripravil ďalší úžasný príbeh.

Prečítajte si našich 5 dôvodov, prečo si musíte pozrieť nový film Slušní chlapci. Alebo rovno preskočte na našu recenziu, v ktorej sme sa filmu pozreli bližšie na zúbok a nevyhol sa tak vysokému hodnoteniu. Pokiaľ sa o súťaži chcete dozvedieť viac, tak si prečítajte všeobecné pravidlá súťaže.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -