Prepojený svet bohov a monštier predstavuje očakávaná Múmia v teaseri a s posterom

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

V roku 2017 sa do kín vracia Tom Cruise v očakávanom filme Múmia. Film je očakávaným rebootom prepojeného sveta monštier od štúdia Universal. Hororovo-akčný film režíruje Alex Kurtzman, ktorý si už poradil s filmami ako Star Trek a Star Trek Into Darkness. Scenár napísal Jon Spaihts, ktorý už pomáhal pri výrobe Doctora Strangea a nadchádzajúceho sci-fi filmu Passengers.

Múmia nám svoj sarkofág na plátne otvorí v júni 2017, čo je dôvodom toho, že si štúdio Universal vybralo December plný očakávaných filmov aby vydalo prvý trailer a správne začalo marketing filmu. Prvý trailer na Kurtzmanovu Múmiu si totiž pozrieme už 4. decembra. Do vtedy sa ale budeme musieť uspokojiť s teaser trailerom, ktorý štúdio ku filmu vydalo.

Teaser si pozri tu:
[youtube https://www.youtube.com/watch?v=YROTBt1sae8]

Kto si vo filme zahrá a o čom vlastne bude?

Okrem Toma Cruisea si v Múmii zahrá Annabelle Wallis, Jake Johnson, Courtney B. Vance a Sofia Boutella. Oficiálna synopsa filmu znie nasledovne: „Starodávna princezná, ktorej osud jej bol neprávom odobraný je prebudená v dnešnom svete.“ Teaser nám ukazuje čo sa stane, keď sa Múmia prebudí – prináša so sebou „zlobu rastúcu počas milénií a hrôzy, čo sa vymykajú ľudskému chápaniu.“

Teaser nám aj na zopár okamihov ukazuje nadprirodzené schopnosti antagonistu, ktoré zahrnujú možnosť zmeny očí. Pár pohľadov si zaslúži aj ďalší kľúčový hráč v reboote Universalu. Reč je o Russellovi Croweovi ako Dr. Henry Jekyll. Ešte nevieme, akú veľkú rolu bude mať Croweov Dr. Jekyll v Kurtzmanovom filme. Lepšie povedané, nevieme či bude slúžiť ako súčasť filmu, alebo či sa v Múmii objaví iba ako cameo, ktoré pomôže pri budovaní vesmíru monštier štúdia Universal. Plnohodnotný trailer nám to možno prezradí.

Ku filmu Universal vydal aj poster:

Múmia 2017 poster
Múmia 2017 poster

Teaser iba podporuje, a trailer pravdepodobne potvrdí tvrdenia, že nová Múmia chce byť strašidelnou akčnou adventúrou, viac ako reboot z roku 1999 s Brendanom Fraiserom. Nový film sa totiž viac má podobať na originál z roku 1932 s Borisom Karloffom. Boutella si zahrá múmiu, ktorá bude tragickou postavou; temný superhrdina, dalo by sa povedať. Zdá sa, že bude celkom podobná Draculovi Lukea Evansa z roku 2014, film, ktorý sa pravdepodobne stane súčasťou nového sveta bohov a monštier.

Čo zatiaľ hovoríte na film? Či sa tešíte, nám napíšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -