Svetová vojna Z 2 spravila veľký krok vpred.

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Napriek tomu, že World War Z mal veľké problémy už od začiatku – film podľa knižnej predlohy od Max Brooksa – urobil veľký dojem v návštevnosti, keď sa dostal do kín v roku 2013. S takýmto úspechom, pokračovanie bolo v značnej miere dané a zdá sa, že dosiahol pokrok. Film World War Z 2 sa stáva realitou!

Režisérskeho kresla sa už nezúčastní Marc Forster, ale nahradí ho niekto nový. JA Boyana, v celku kritizovaný sa nakoniec chopil kresla a pustil sa do práce. Tešiť sa môžeme aj na návrat Brad Pitta, ktorý podpísal návrat do filmu a uvidíme ho znovu stvárniť hlavnú postavu Gerryho Lane. Známe je aj to, že sa Brad Pitt tento krát tiež zúčastní producentských povinností, takže sa môžeme určite tešiť na kvalitný príbeh.

Pôvodný film Svetová vojna Z bola zväčšia podľa knižnej predlohy svetového románu. Začiatkom tohto roku bolo oznámené, že pokračovanie sa bude líšiť od pôvodného filmu a to hlavne tým, že sa produkcia bude snažiť do filmu zahrnúť viac príbehov z knižnej predlohy. Ak ste knihu čítali viete, že sa v nej nachádzali rozličné príbehy ľudí a ich snaha o prežitie počas apokalypsy. Ak vám ušla prvá časť a neviete ako to vyzeralo na počiatku skazy, pozrite si trailer z prvej časti na vlastné oči a zistíte, že dvojku si určite nenecháte ujsť!

Bez ohľadu nato, čo si myslíte, scenáru sa opäť chopí Dennis Kelly, ktorý nemal vždy pozitívne ohlasy. Tento krát však scenár bude trochu viac špeciálny. Ako som už spomínal, román ma veľké množstvo príbehov, od príbehov z bitky Yonkers ( ľudské prvé straty počas zombie hordy ) až po zostrelenia letectva počas cesty cez púšť. Dej bude pravdepodobne upravený tak, aby nás divákov zaviedol a ukázal nám náhľad z minulosti. Svetová vojna Z nepatrí medzi obyčajné zombie filmy a určite má niečo viac do seba, dôkazom toho má byť druhé pokračovanie.

Budeme sa Vám snažiť poskytnúť viac informácii o Svetovej vojne Z 2, akonáhle budú k dispozícii. Odhadovaný dátum na premiéru filmu je 9.jún 2017, ale dátum sa s veľkou pravdepodobnosťou bude meniť.

 

 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -