Po Titans! príde so svojím seriálom aj Swamp Thing! Dokáže však zaujať aj s televíznym rozpočtom?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Swamp Thing seriál sa stáva skutočnosťou!

DC to teda so svojou streamovacou službou myslí naozaj vážne. Po tom, čo Disney pred pár mesiacmi odhalilo svoj plán o vlastnej streamovacej platforme, a teda ich veľkej vlastnej konkurencii Netflixu, DC dlho neotáľalo a tiež sa pustilo do roboty. Problém s týmito platformami je ale ten, že nemôžu na nich štúdiá ukazovať len to, čo sme už dávno videli. Treba robiť vlastný obsah.

DC teda neváhalo dlho a rovno sa spustilo do ich prvého vlastného seriálu s názvom Titans! Ide o historicky prvé hrané prevedenie tohto obľúbeného tímu zo stránok komiksov a po dlhšej dobe by malo ísť o naozaj temné prevedenie, narozdiel od ich pripravovaného animovaného filmu. Očividne si teda nápad s hranými Titans! získal mnoho diváckej priazne a preto nie je žiadnym prekvapením, že DC už ohlásilo ďalší hraný seriál.

Swamp Thing v komiksovej podobe
Swamp Thing v komiksovej podobe; Zdroj: sporcle.com

Na malé obrazovky sa skutočne dostane aj obľúbená postava Swamp Thing. Tento antihrdina síce pripomína Hulka z Marvel komiksov, ide však skôr o príšeru z bažín. Bol vytvorený v roku 1971 a odvtedy sa už objavil v rôznych DC seriáloch a dokonca dostal aj svoj vlastný film. Keďže však ide o takúto príšeru, začíname sa aj trošku báť. Síce ide o ich vlastný seriál, takéto niečo nebude stáť zrovna najmenej.

DC sa teda bude musieť konečne buchnúť po vačku. Asi jedna z najlepších správ je tá, že exekutívnym producentom sa stáva James Wan, ktorý momentálne dokončuje prácu na DCEU filme Aquaman. Ten teda musí mať s DC naozaj skvelé skúsenosti, čo je určite úžasné. Sme teda veľmi zvedaví, ako bude toto monštrum na malej obrazovke vyzerať a určite nás zaujíma aj to, ako moc temný bude vlastne celý tón seriálu.

Logo nového seriálu
Logo nového seriálu; Zdroj: cbr.com

Tešíte sa na vlastný Swamp Thing seriál? Je to podľa vás skvelý nápad? Zaujímajú vás ďalšie originálne DC projekty z ich novej platformy? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

  1. Preco by to nebolo potrebné? Mňa to zaujima načo 10 seriálov o batmanovi Supermanovi a neviem kom.. teraz beží flash Legendy Supergirl arrow krypton Gotham začnú Titani tak prečo nie swamp thing? Vidim to ako zaujímavý seriál kde sa možno bude formovať JL dark.. tesim sa že DC bude mat vlastnú streamovaciu službu a dúfam že sa im bude dariť aby bolo čo najviac kvalitných DC seriálov možno aj filmov ak to bude fungovat podobne ako netflix.. a kľudne by to mohlo byt aj prepojene s DCEU kde na DC streame budú low budget filmy kde nie je potreba tolko efektov o nejakych menších hrdinoch a JL a podobne do kina

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -