NETFLIXSeriály

Po Titans! príde so svojím seriálom aj Swamp Thing! Dokáže však zaujať aj s televíznym rozpočtom?

Swamp Thing seriál sa stáva skutočnosťou!

DC to teda so svojou streamovacou službou myslí naozaj vážne. Po tom, čo Disney pred pár mesiacmi odhalilo svoj plán o vlastnej streamovacej platforme, a teda ich veľkej vlastnej konkurencii Netflixu, DC dlho neotáľalo a tiež sa pustilo do roboty. Problém s týmito platformami je ale ten, že nemôžu na nich štúdiá ukazovať len to, čo sme už dávno videli. Treba robiť vlastný obsah.

DC teda neváhalo dlho a rovno sa spustilo do ich prvého vlastného seriálu s názvom Titans! Ide o historicky prvé hrané prevedenie tohto obľúbeného tímu zo stránok komiksov a po dlhšej dobe by malo ísť o naozaj temné prevedenie, narozdiel od ich pripravovaného animovaného filmu. Očividne si teda nápad s hranými Titans! získal mnoho diváckej priazne a preto nie je žiadnym prekvapením, že DC už ohlásilo ďalší hraný seriál.

Swamp Thing v komiksovej podobe

Swamp Thing v komiksovej podobe; Zdroj: sporcle.com

Na malé obrazovky sa skutočne dostane aj obľúbená postava Swamp Thing. Tento antihrdina síce pripomína Hulka z Marvel komiksov, ide však skôr o príšeru z bažín. Bol vytvorený v roku 1971 a odvtedy sa už objavil v rôznych DC seriáloch a dokonca dostal aj svoj vlastný film. Keďže však ide o takúto príšeru, začíname sa aj trošku báť. Síce ide o ich vlastný seriál, takéto niečo nebude stáť zrovna najmenej.

DC sa teda bude musieť konečne buchnúť po vačku. Asi jedna z najlepších správ je tá, že exekutívnym producentom sa stáva James Wan, ktorý momentálne dokončuje prácu na DCEU filme Aquaman. Ten teda musí mať s DC naozaj skvelé skúsenosti, čo je určite úžasné. Sme teda veľmi zvedaví, ako bude toto monštrum na malej obrazovke vyzerať a určite nás zaujíma aj to, ako moc temný bude vlastne celý tón seriálu.

Logo nového seriálu

Logo nového seriálu; Zdroj: cbr.com

Tešíte sa na vlastný Swamp Thing seriál? Je to podľa vás skvelý nápad? Zaujímajú vás ďalšie originálne DC projekty z ich novej platformy? Napíšte nám do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  SeriályTrailery

  Dolores chce zabiť všetkých v novom, epicky vyzerajúcom traileri na tretiu sériu Westworld

  Seriály

  OFICIÁLNE: Blizzard potvrdil, že hry Diablo a Overwatch dostanú animované seriály

  SeriályTrailery

  Najnovší trailer k seriálu Amazing Stories od Stevena Spielberga na seba láka svojou výnimočnosťou

  Seriály

  Dočkáme sa v seriálovom spracovaní Parazita od HBO hviezdy z Marvel Cinematic Universe?

  2 komentáre

  Pridaj komentár