Swamp Thing sa prebúdza v novom traileri na svoj DC seriál!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Swamp Thing trailer je tu!

Svoje vlastné filmy sa značke DC naštartovať nepodarilo, no s ich seriálmi to neplatí. Odjakživa si diváci obľubovali seriály z tejto komiksovej značky. Síce nie vždy boli temné a pravdivé svojej predlohe, ich najnovšia vlna seriálov zatiaľ teší takmer každého. Vznikla na ich vlastnej streamovacej platforme a zatiaľ obsahuje už dva hrané seriály.

Titans si fanúšikov získali svojou temnotou a Doom Patrol zase dobrými hláškami. Oba projekty si teda diváci veľmi pochvaľujú a každý čaká, čo všetko im DC Universe ešte ponúkne. My už sme to ale vedeli dávnejšie, ďalším pripravovaným seriálom sa stal Swamp Thing, ktorý je v komiksoch veľmi veľkou postavou a konečne sa dnes predstavil v prvom teaser traileri.

Zatiaľ teda vyzerá celkom podobne svojej komiksovej predlohe, za čo sme veľmi radi. Včera sa na internete objavili zvesti, že sa seriál možno zruší spolu s ďalšími projektami, no po tomto traileri to vyzerá tak, že išlo len o klamlivé informácie. Swamp Thing je teda príšera, ktorá patrí skôr pod hororovú vrstvu DC sveta a očividne dostaneme presne taký nádych aj v seriáli.

Na produkcii by sa mal podieľať aj James Wan, ktorý k nám pred pár mesiacmi prišiel s jeho peckou Aquaman a stal sa tak novým kráľom reštartovaného DC sveta. Podarí sa mu teda urobiť podobný zázrak aj s týmto znetvoreným hrdinom? To sa fanúšikovia v USA dozvedia už 31. mája na DC Universe. My budeme musieť čakať na ohlásenie na Netflixe.

Čo hovoríte na prvý teaser trailer k seriálu Swamp Thing? Poznáte túto hrdinskú príšeru z komiksov? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -