‘Sweet Tooth’ trailer: Netflix odhaľuje príchod vlastnej DC adaptácie o nevídanom živote mladého hybrida

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Netflix zverejnil prvý trailer k pripravovanému seriálu Sweet Tooth, ktorý vychádza z rovnomennej komiksovej predlohy od DC. Akčná fantazijná novinka sľubuje veľa napínavých momentov, ktoré ťa zavedú do života jedného nezvyčajného chlapca.

Tvorcom série je Jim Mickle (In the Shadow of the Moon), ktorý vychádzal pri písaní scenára z originálnej predlohy od Jeffa Lemireho. Ten vytvoril tento zaujímavý komiks v roku 2009 (vydáva sa dodnes) a od toho momentu sa tešil celosvetovej obľube. Odvážna komiksová adaptácia dorazí na malé obrazovky 4. júna 2021.

Prvý trailer k seriálu Sweet Tooth:

Planéta Zem sa nachádza v semi-apokalyptickom stave. Udalosti, ktoré zanechali celú civilizáciu v troskách však predznamenali príchod niečoho nevídaného – hybridných bytostí spolovice človek a spolovice jeleň.

Hlavnou postavou príbehu je mladý hybrid menom Sweet Tooth, o ktorého sa ujme pokorný samotár a postupom času medzi sebou vytvárajú neoddeliteľné puto. No keďže svet už nie je vôbec pokojným miestom pre život, spoločne sa vydávajú na magické dobrodružstvo, snažiac sa nájsť to jediné, po čom túžia. Pokoj a bezpečie, no nepriatelia budú číhať za každým rohom.

Sweet Tooth trailer
Zdroj: batman-news.com

Robert Downey Jr. ako výkonný producent série

„Chceli sme urobiť také predstavenie, ktoré ponúka únik a dobrodružstvo, kde príroda opäť získava svet a v mnohých ohľadoch sa cítite ako v rozprávke. Sweet Tooth je nový druh dystopického príbehu, v ktorom vidieť snahu a nádej. Chceme, aby ľudia prišli na tento svet, kde je krása, nádej a dobrodružstvo. Je to skutočne rozsiahly príbeh – jazdíme vo vlakoch, stúpame na vrcholkoch hôr a beháme po lesoch. Je to predstavenie o tom, čo robí rodinu a čo skutočne znamená domov, ako aj prečo je dôležité uchovať si vieru v ľudstvo,“ uvádza Netflix v oficiálnom vyhlásení.

Seriál sa natáčal na Novom Zélande s hŕstkou skvelých hercov – Christian Convery ako Gus, Nonso Anozie ako Tommy Jepperd, Adeel Akhtar ako Dr. Aditya Singh, Aliza Vellani ako Rani Singh, Stefania LaVie Owen ako medvedica, Dania Ramirez ako Aimee Eden, Neil Sandilands ako generál Abbot a Will Forte ako otec. V úlohe rozprávača môžeš počuť hlas Jamesa Brolina (Chyť ma ak to dokážeš).

Na tejto dobre vyzerajúcej DC komiksovej adaptácii sa taktiež podieľal aj dlhoročný MCU člen komiksových Avengers Robert Downey Jr. (Avengers: Endgame) spoločne s manželkou Susan Downey. Herec sa však tentokrát neukáže pred kamerou a skúsi si pozíciu výkonného producenta. Vyzerá to sľubne, ale o pravde sa na vlastné oči presvedčíme až budúci mesiac. Do tej doby očakávame minimálne príchod oficiálneho traileru, o ktorom ťa budeme určite informovať.

Čo hovoríš na trailer k seriálu Sweet Tooth, ktorý vychádza z komiksovej DC predlohy? Názor nám môžeš napísať dole do komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -