Ponor sa do post-apokalyptického DC sveta v novom traileri seriálu Sweet Tooth plného fantázie, temnoty a silných emócií

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.
- Advertis

Ešte len začiatkom mesiaca nám Netflix poskytol prvý náhľad do nádherne vyzerajúceho seriálu, založeného na post-apokalyptickom DC svete od Jeffa Lemireho. Novinka s názvom Sweet Tooth si podľa všetkého získa srdcia obrovského množstva divákov po celom svete, čo najnovší oficiálny trailer len potvrdzuje.

Séria sa odohráva v poznačenom svete, ktorému dlhé roky vládli nesprávni a zlí ľudia. To donútilo matku prírodu konať a planétu Zem zachvátil chaos s nečakaným vyvrcholením. Na svetlo sveta zavítal zázrak v podobe bytostí, ktoré síce majú ľudské črty, no vo svojom vnútri nosia zvieracie gény. A jedným z týchto hybridov je aj chlapec menom Gus (Christian Convery), ktorého dojímavý a napínavý príbeh uvidíš na malých obrazovkách 4. júna 2021.

Oficiálny trailer k seriálu Sweet Tooth od Netflixu:

Ak mám byť úprimný, lepšie spracovaný trailer som už dlho nevidel. Kinematograficky to vyzerá naozaj bezchybne a dokonalosť v druhej polovici najnovšej ukážky doplnila perfektne napasovaná hudba. Dokonca nechýbajú ani prvky temnoty, ktoré sú pre DC charakteristické a nezaradiť ich do tohto seriálu by bol hriech.

Na svoje si prídu aj milovníci šialeného násilia, pretože táto séria nebude len o láske či porozumení. Namiesto toho môžeš očakávať dôraz na krásne prostredie a miestami naozaj intenzívne dobrodružstvo na ceste za novým domovom. Dostať sa tam však nebude vôbec jednoduché a za chrbtom hlavných postáv budú číhať neľútostní lovci hybridov.

Okrem Christiana Converyho v úlohe jelenieho hybrida sa vo filme ukážu herci ako Nonso Anozie, Adell Akhtar, Aliza Vellani, Stefania LaVie Owen, Dania Ramirez, Neil Sandilands a Will Forte. Rozprávačom je James Brolin. O réžiu sa postaral Jim Mickie a výkonnými producentmi sú Robert Downey Jr. s manželkou Susan Downey.

Sweet Tooth trailer
zdroj: collider.com

Oficiálny synopsa:

„Pred desiatimi rokmi spôsobil “The Great Crumble” katastrofu po celom svete a viedol k záhadnému vzniku hybridov – detí narodených čiastočne ako ľudia a čiastočne ako zvieratá. Nie je je však isté, či sú hybridy príčinou alebo výsledkom vírusu, preto ich mnoho ľudí loví a zabíja. Po desiatich rokoch bezpečného života v odľahlom lesnom dome sa mladý kríženec jeleňa menom Gus (Christian Convery) nečakane spriatelí s potulným samotárom Jepperdom (Nonso Anozie). Spoločne sa vydávajú na mimoriadne dobrodružstvo naprieč Amerikou a hľadajú odpovede o Gusovom pôvode, Jepperdovej minulosti a skutočnom význame domova. Ich príbeh je plný neočakávaných spojencov a nepriateľov, a Gus si veľmi rýchlo uvedomí, že život mimo lesa je oveľa zložitejší, ako si pôvodne predstavoval.“

Páčil sa ti nový oficiálny trailer k seriálu Sweet Tooth, ktorý uvidíš na Netflix už budúci mesiac? Názor nám môžeš zanechať dole v komentároch.

Zdroj: youtube.com

Pridaj komentár

Mohlo by sa ti páčiť