Ponor sa do post-apokalyptického DC sveta v novom traileri seriálu Sweet Tooth plného fantázie, temnoty a silných emócií

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Ešte len začiatkom mesiaca nám Netflix poskytol prvý náhľad do nádherne vyzerajúceho seriálu, založeného na post-apokalyptickom DC svete od Jeffa Lemireho. Novinka s názvom Sweet Tooth si podľa všetkého získa srdcia obrovského množstva divákov po celom svete, čo najnovší oficiálny trailer len potvrdzuje.

Séria sa odohráva v poznačenom svete, ktorému dlhé roky vládli nesprávni a zlí ľudia. To donútilo matku prírodu konať a planétu Zem zachvátil chaos s nečakaným vyvrcholením. Na svetlo sveta zavítal zázrak v podobe bytostí, ktoré síce majú ľudské črty, no vo svojom vnútri nosia zvieracie gény. A jedným z týchto hybridov je aj chlapec menom Gus (Christian Convery), ktorého dojímavý a napínavý príbeh uvidíš na malých obrazovkách 4. júna 2021.

Oficiálny trailer k seriálu Sweet Tooth od Netflixu:

Ak mám byť úprimný, lepšie spracovaný trailer som už dlho nevidel. Kinematograficky to vyzerá naozaj bezchybne a dokonalosť v druhej polovici najnovšej ukážky doplnila perfektne napasovaná hudba. Dokonca nechýbajú ani prvky temnoty, ktoré sú pre DC charakteristické a nezaradiť ich do tohto seriálu by bol hriech.

Na svoje si prídu aj milovníci šialeného násilia, pretože táto séria nebude len o láske či porozumení. Namiesto toho môžeš očakávať dôraz na krásne prostredie a miestami naozaj intenzívne dobrodružstvo na ceste za novým domovom. Dostať sa tam však nebude vôbec jednoduché a za chrbtom hlavných postáv budú číhať neľútostní lovci hybridov.

Okrem Christiana Converyho v úlohe jelenieho hybrida sa vo filme ukážu herci ako Nonso Anozie, Adell Akhtar, Aliza Vellani, Stefania LaVie Owen, Dania Ramirez, Neil Sandilands a Will Forte. Rozprávačom je James Brolin. O réžiu sa postaral Jim Mickie a výkonnými producentmi sú Robert Downey Jr. s manželkou Susan Downey.

Sweet Tooth trailer
zdroj: collider.com

Oficiálny synopsa:

„Pred desiatimi rokmi spôsobil „The Great Crumble“ katastrofu po celom svete a viedol k záhadnému vzniku hybridov – detí narodených čiastočne ako ľudia a čiastočne ako zvieratá. Nie je je však isté, či sú hybridy príčinou alebo výsledkom vírusu, preto ich mnoho ľudí loví a zabíja. Po desiatich rokoch bezpečného života v odľahlom lesnom dome sa mladý kríženec jeleňa menom Gus (Christian Convery) nečakane spriatelí s potulným samotárom Jepperdom (Nonso Anozie). Spoločne sa vydávajú na mimoriadne dobrodružstvo naprieč Amerikou a hľadajú odpovede o Gusovom pôvode, Jepperdovej minulosti a skutočnom význame domova. Ich príbeh je plný neočakávaných spojencov a nepriateľov, a Gus si veľmi rýchlo uvedomí, že život mimo lesa je oveľa zložitejší, ako si pôvodne predstavoval.“

Páčil sa ti nový oficiálny trailer k seriálu Sweet Tooth, ktorý uvidíš na Netflix už budúci mesiac? Názor nám môžeš zanechať dole v komentároch.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -