Toto vás nepoteší. Sylvester Stallone potvrdil, či sa Rocky Balboa vráti vo filme Creed III

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Sylvester Stallone sa nevráti vo filme Creed 3

Adonis Creed to tentokrát musí zvládnuť bez trénera. Špekulácie a obavy fanúšikov boli potvrdené, taliansky žrebec Rocky Balboa sa nevráti vo filme Creed 3. Pre médium The Hollywood Reporter to potvrdil zástupca 74-ročného herca. Sylvester Stallone to dokonca sám prezradil v komentári na svojom Instagrame. Žiaden bližší dôvod uvedený nebol.

Sylvester Stallone Creed 3
Zdroj: instagram.com

Legendárny Sly stvárnil Rockyho v ôsmych filmoch. Po premiére Creed 2 však naznačil, že si svoju úlohu viac nezopakuje a štafetu predáva Michael B. Jordanovi. Toho čaká režijný debut, pretože okrem hlavnej úlohy bude figurovať ako režisér. Vráti sa aj Tessa Thompson ako Bianca a Phylicia Rashad ako Adonisova nevlastná matka Mary Anne Creed.

Sylvester Stallone sa síce vo filme Creed 3 nevráti, no len nedávno potvrdil, že skompletizoval svoju režisérsku verziu filmu Rocky IV. Tiež prezradil, že má určité nápady na Rocky prequel seriál, ktoré chce ponúknuť streamovacím službám. Sly má v príprave hneď niekoľko ďalších projektov vrátane The Suicide Squad, Samaritan, Little America alebo The Expendables 4.

Dátum vydania padol na budúcoročný Deň vďakyvzdania. Film Creed 3 tak uvidíme 24. novembra 2022.

Zdroj: collider.com, geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -