Toto vás nepoteší. Sylvester Stallone potvrdil, či sa Rocky Balboa vráti vo filme Creed III

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Najčítanejšie za 7 dní

Sylvester Stallone sa nevráti vo filme Creed 3

Adonis Creed to tentokrát musí zvládnuť bez trénera. Špekulácie a obavy fanúšikov boli potvrdené, taliansky žrebec Rocky Balboa sa nevráti vo filme Creed 3. Pre médium The Hollywood Reporter to potvrdil zástupca 74-ročného herca. Sylvester Stallone to dokonca sám prezradil v komentári na svojom Instagrame. Žiaden bližší dôvod uvedený nebol.

Sylvester Stallone Creed 3
Zdroj: instagram.com

Legendárny Sly stvárnil Rockyho v ôsmych filmoch. Po premiére Creed 2 však naznačil, že si svoju úlohu viac nezopakuje a štafetu predáva Michael B. Jordanovi. Toho čaká režijný debut, pretože okrem hlavnej úlohy bude figurovať ako režisér. Vráti sa aj Tessa Thompson ako Bianca a Phylicia Rashad ako Adonisova nevlastná matka Mary Anne Creed.

Sylvester Stallone sa síce vo filme Creed 3 nevráti, no len nedávno potvrdil, že skompletizoval svoju režisérsku verziu filmu Rocky IV. Tiež prezradil, že má určité nápady na Rocky prequel seriál, ktoré chce ponúknuť streamovacím službám. Sly má v príprave hneď niekoľko ďalších projektov vrátane The Suicide Squad, Samaritan, Little America alebo The Expendables 4.

Dátum vydania padol na budúcoročný Deň vďakyvzdania. Film Creed 3 tak uvidíme 24. novembra 2022.

Zdroj: collider.com, geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -