Bude Taika Waititi režírovať Strážcov Galaxie 3? Poznáme definitívnu odpoveď!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Bude Taika Waititi režírovať Strážcov Galaxie 3?

Asi sa nenájde fanúšik komiksových filmov, ktorý by nebol zarmútený odchodom Jamesa Gunna z projektu Guardians of the Galaxy vol.3. Ako už mnohí viete, išlo o nedobrovoľné odlúčenie od pripravovaného snímku, kvôli starým ofenzívnym tweetom, v ktorých režisér písal vtipy s pedofilným zázemím. Štúdio Disney teda učinilo rýchly krok k očiste mena spoločnosti a Gunna ihneď z filmu vyhodili.

Na udalosť zareagovalo mnoho hercov zo série, ktorí sa začali búriť a prosili, aby ho štúdio vzalo naspäť. Bohužiaľ, ich prosby vyslyšané neboli a pokračovanie sa bez iného režiséra muselo odsunúť. Internet teda vtedy nehovoril o ničom inom, ako o možnej režisérskej náhrade. Začalo sa však skloňovať iba jedno meno – Taika Waititi. Režisér, ktorý sa postaral o preveľmi úspešnú Marvelovku, Thor: Ragnarok.

Zdroj: cnet.com

Jeho meno asi každému prišlo na um najmä preto, že má podobne uletený štýl humoru, ako James Gunn. V takomto prípade by teda asi mnoho fanúšikov ani neprotestovalo za zmenu, čo by pre Marvel bola výborná správa. Taika Waititi sa teda k tejto téme konečne včera vyjadril a ide o správu, ktorá mnohých sklame. Waititi potvrdil, že síce chce pre Marvel ešte nejaký film urobiť, a že momentálne hľadá nový projekt, Strážcov Galaxie 3 sa urobiť nechystá.

Kto teda nový film prevezme netušíme, avšak Chris Pratt nám prezradil, že sa filmu skôr či neskôr na 100% dočkáme. Ďalšie meno režiséra, ktoré sa s projektom spájalo bolo Travis Knight. Ten má na konte úspešné hity ako Kubo a kúzelný meč a Bumblebee. To by aspoň podľa nás bola skvelá náhrada, keďže v jeho filmoch nám Knight dokázal, že má zmysel ako pre humor, tak aj pre cit a rodinné hodnoty. Podľa nás by teda tretí Strážcovia potrebovali práve niekoho takého.

Čo hovoríte na to, že Taika Waititi nezrežíruje Strážcov Galaxie 3? Koho by ste vy chceli ako náhradu? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -