Herečka z American Horror Story, Taissa Farmiga bola obsadená do hororu The Nun! Viete, kto je jej sestra?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Ako sme vám dali vedieť už minulý mesiac, štúdio Warner Bros. tvorí v poradí druhý spin-off od série V zajatí Démonov. Tento rok sa ale dočkáme aj druhej časti Anabelle, ktorá sa pokúsi napraviť nespokojnosť s prvým dielom. Každopádne, obrovské peniaze zarobili, ako oba diely Conjuring, tak aj Anabelle. Nový film z tohto sveta sa bude volať The Nun, a jeho natáčanie je v plnom prúde! O filme sa toho zatiaľ veľa nevie. Režírovať ho bude Corin Hardy, pričom sa otec série Conjuring, James Wan postará o scenár a produkciu filmu. Jednu z hlavných  rol obsadil herec Demián Bichir a tá druhá bola obsadená len nedávno… Verte mi, budete radi!

Taissa Farmiga
Nepodobá sa vám na niekoho?. (Photo by Richard Shotwell/Invision/AP)

Taissa Farmiga v The Nun?

Presne tak, ďalšiu hlavnú postavu vo filme The Nun si strihne Taissa Farmiga. Môžete ju poznať napríklad z hororového seriálu American Horror Story, kvôli ktorému sa preslávila,  ako Violet z prvej série. Je tak jasné, že obsadenie tejto mladej herečky do hororu bol výborný krok. Tento štýl filmov jej proste sedí a sme radi, že vybrali práve ju. Podľa dostupných informácii si zahrá mladú verziu mníšky, teda The Nun.

Inak, nepodobá sa vám táto herečka na niekoho? Totižto, jej sestra je hlavnou postavou série V Zajatí Démonov. Vera Farmiga hrá Lorraine Warrenovú, manželku Eda Warrena (Patrick Wilson). Vera teda pripravila Taisse pekne rozbehnutú sériu. Sestrám teda horor naozaj sedí! Keď si to tak zoberiete, je vtipné, že jej staršia sestra čelila v Conjuring 2 démonovi Valakovi (The Nun) zoči-voči, pričom si jej mladú verziu zahrá Taissa.

Taissa Farmiga
Sestry Farmigové,  ako hlavné postavy univerza Conjuring, Zdroj: youtube.com

O čom bude The Nun?

Horor porozpráva príbeh o démonovi Valakovi z druhej časti Conjuringu. Mali by sme sa teda pozrieť aj do minulosti tejto mníšky, kedže si ju zahrá práve Taissa. Nič viac však o filme dostupné nieje. Na oficiálnu synopsu si ešte nejaký ten piatok určite počkáme. Film by mal mať premiéru v lete roku 2018. Tešíte sa?

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -