Filmy

Tajná Marvelovka odhalila svoju prvú lokáciu! Čo to akože má znamenať?

Tajná Marvelovka odhalila svoju prvú scénu!

Ak chce Marvel pokračovať vo svojich úspešných projektoch a chce mať aspoň nejakú precíznosť, ich nové projekty musia začať vyrábať už teraz. Aj napriek tomu, že sa teraz každý v štúdiu snaží držať jazyk za zubami a neprezradiť nám nič nové ohľadom príbehu Avengers: Endgame, informácie o natáčaní sa predsa len dostali von. Síce teda stále nevieme, ktoré oficiálne projekty vlastne od Marvelu v nasledujúcich rokoch uvidíme, práve teraz nám môže pomôcť jedna veľká informácia.

Štáb totiž oficiálne začal hľadať lokácie na natáčanie ich nového filmu a z výsledku sme úprimne naozaj šokovaní. Podľa všetkého hľadajú nejaký plac v Taliansku, kvôli kulisám z Prvej svetovej vojny. Presne tak, prečítali ste to správne. Buď má teda štúdio v pláne urobiť ešte nejaký film, o ktorom nič nevieme, alebo budú ich potenciálne ďalšie Marvelovky Black Widow, Shang-Chi a Eternals naozaj zvláštne.

Black Widow film

Zdroj: de.fanpop.com

Black Widow a Prvá svetová vojna?

Všetko by však sedelo, keďže ďalší zdroj potvrdil, že nejaká tajomná Marvelovka by sa mala točiť v Taliansku práve v apríli a máji budúceho roka. Ktorý film z vyššie menovaných troch by to teda mohol byť naozaj netušíme, no najviac sa zatiaľ šepká práve o Black Widow. Logicky by nám to teda najviac sedelo práve na novo-oznámený film Shang-Chi, ktorý sa sústredí na prvého azijského Marvel superhrdinu.

Úprimne sa nám ale tomu nechce veriť, keďže projekt je naozaj čerstvo ohlásený. Do Prvej svetovej vojny sa teda bude musieť pozrieť Black Widow alebo Eternals. No a keďže sme len pred pár dňami ohlasovali meno kameramana Black Widow, veríme, že do tohto zaujímavého obdobia sa pozrieme práve s herečkou Scarlett Johansson. Na úplne upresnenie si však počkáme ešte pár mesiacov.

Čo hovoríte na nové zasadenie tajomnej Marvelovky? Ste radi, že sa pozrieme do obdobia Prvej svetovej vojny? O ktorý projekt by podľa vás mohlo ísť? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  3 komentáre

  Pridaj komentár